reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady

Dziewczyny z okolic Galway, czy wiecie moze, czy pl GP przyjmuje na GP visit card, no i czy moze zrobic cytologie?
 
reklama
czy któraś z mam robiła w irlandii ,EEG swojemu dziecku jak to tu wygląda i gdzie można je zrobić?chciałam zrobić mojej córci niestety moja lekarka ma troche inne zdanie ... i niewiem gdzie i jak ?
 
Czy Któraś z mam robiła sobie badania tarczycy?? Mogłabym prosić o pomoc , nie wiem do kogo się udać?, jak to w ogóle się nazywa? i ile kosztuje ? Mam słaby angielski więc nawet nie wiem czy w tłumaczu mi dobrze tłumaczy :baffled:
 
Czy Któraś z mam robiła sobie badania tarczycy?? Mogłabym prosić o pomoc , nie wiem do kogo się udać?, jak to w ogóle się nazywa? i ile kosztuje ? Mam słaby angielski więc nawet nie wiem czy w tłumaczu mi dobrze tłumaczy :baffled:
Do GP musisz iść i poprosić o skierowanie na blood test i powiedzieć,że chodzi o thyroid function:tak:Nie wiem ile kosztuje takie pobranie krwi bo mam MC,myślę,że ok.30 E.
 
Czesc dziewczyny.
Mam takie pytanie, jaki probiotyk lub cos na oslone brzuszka mozna tutaj dostac ?? Od 4 dni moja corka bierze antybiotyk i od wczoraj mowi ze brzuszek ja boli a potem szybko do ubikacji biegnie:( nic nie dostala oslonowego tylko ten antybiotyk. Nie jestem zorientowana co mozna jej podac bo pierwszy raz dostala antybiotyk. Dzieki z gory za podpowiec.
 
reklama
BetiARO musisz isc do GP i powiedziec ze chce miec badania na homorny i oni ci powinni zrobic. Ja mialam robione kilka razy na homrmony tarczycy i ogolnie wszystkie.... ja mialam cala litanie robiona bo na wszystko od OB po hormony.... Ja mam MC wiec nie wiem ile by to kosztowalo.

ja mam inne pytanie.... czy ktoras z was ma moze Implant Antykoncepcyjny zalozony? Ja mam od tygodnia i strasznie mi warjuje samopoczucie, wiecznie placze albo wrzeszcze na mojego. Byla to decyzja tak na szybkiego teraz zaluje strasznie bo ja chce miec dziecko ale wszyscy na okolo mowia mi ze nie dam sobie rady na studiach.... Wiece moze jak wyglada wyciagnie i czy po tak krotkim czasie mi wyciagna ?
 
Do góry