reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna, lekarze, lekarstwa i porady

reklama
Hej dziewczynki
Ja mam dwa pytanka
1.Czy miała któraś doczynienia z infekcją układu moczzowego u maluszka? Jak przebiega leczenie tutaj?
2.Potrzebuje nazwy jakiegoś dobrego probiotyku do kupienia w tutejszej aptece.

Z góry dziekuje za odp
 
Co do dentysty to teraz jest tak
Jeśli masz MC to w ciągu roku przysługują wam 2 plomby jeden przegląd i wyrwanie ile tylko chcecie :) wszystko inne trzeba już płacić


Dermatolog w medicusie masakra Tyle co wie ta pani doktor to i same wiecie a w gabinecie poświeci wam raptem 3 minuty i stwierdzi uczulenie
 
jola.24- nasz synek przechodził zapalenie układu moczowego oraz raz zapalenie żołędzi przez co w konsekwencji wstrzymywał mocz bo go parzyło i w rezultacie wylądowaliśmy w szpitalu na cewnikowaniu. :( W szpitalu i już później w domu podawany miał bezbarwny żel, był on jednak na receptę lub wydany ze szpitala, nie sądzę byś dostała coś konkretnego bez recepty.
Dodatkowo zastosowaliśmy starą polską metodę czyli nasiadówki w rumianku i to Ci polecam. Zaparz w czystej wyparzonej misce 2-3 torebki rumianku schłodź wodę (ale nie na całkiem zimną) i niech maluszek w niej posiedzi gołą pupką, u nas podziałało!! :)
 
czesc

czy wasze dzieci miały robione tutaj usg bioderek?wiem ze w Polsce jest to badanie obowiazkowe i zastanawiam sie czy wiecie gdzie to badanie mozna zrobic?moze gdzies w Galway?

pozdrawiam
 
czesc

czy wasze dzieci miały robione tutaj usg bioderek?wiem ze w Polsce jest to badanie obowiazkowe i zastanawiam sie czy wiecie gdzie to badanie mozna zrobic?moze gdzies w Galway?

pozdrawiam

moj synek mial robione usg bioderek U nas to wygladalo tak ze moja GP ktora sie nami zajmuje wyslala pismo do szpitala i nam pszyslali termin usg Wiem ze mozna samemu zadzwonic do szpitala i sie umuwic - nic za to nie placilam
 
A to ciekawe bo standardowo nie robią tu , tak jak w Polsce. Nawet nie wiedzialam ze mozna przez GP to załatwic za darmo..
 
reklama
Ja mysle ze z tym USG to w razie podejrzen o nieprawidlowosci,bo inaczej po co?
u nas byly podejrzenia,ale bezpodstawne jak sie okazalo.Nurse kazala mi poprosic GP o zbadanie malej pod tym katem,bo jedna faldka jej nie pasowala,a ta wyslala list do szpitala z prosba o przeswietlenie...Tam sprawdzil mala pediatra i wyszlo ze wszystko jest OK, w efekcie czego USG nie robili.
 
Do góry