reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna

Ja córcię rodziłam "klasycznie" na porodówce i po godzinie od porodu szłam brać prysznic :)
Każdy poród jest inny i każda z nas inaczej go przechodzi
Ja szłam z nastawieniem że skoro tyle kobiet urodziło to ja tez dam radę :tak:

Jeśli chodzi o poród w wodzie to moja koleżanka rodziła w ten sposób i jesli nie ma żadnych przeciwskazań ani komplikacji to jest on dobrym rozwiązaniem
Ona miała co i rusz wymienianą wodę :tak: - rodziła w Pucku
Była z tego porodu bardzo zadowolona
 
reklama
hej
znalazlam troche filmikow ..porodow w wodzie zobaczcie sobie wydaje mi sie ze niektore naprawde super....
powoli przekomuje meza......
ja bardzo chce ale kolezanka mi mowila cos o minusach.....i ze jej trzy kolezanki probowaly a i tak ladowaly na lozku bo cos nieszlo boje sie tego czy to nie bedzie ryzykowne?
ale bardzo bym chciala....
mamamatysia powiedz czy Twoj porod byl podobny jak na ktoryms z filmow ?
pozdrawiam
Ciąża - naturalny poród w wodzie. Film - poród w wodzie.
 
witam kochane a ja trochę inaczej miałam mżliwość rodzenia w wodzie ale zapytałam położne i lekarkę czy warto itp owszem powiedziały mi że bóle są mniej odczówalne że dziecko przychodzi na świat spokojniej bez szoku bo z wody do wody ale powiedzieli mi też o minusach np poród jest dużo dłuższy jest zimno kobiecie jak wychodzi z wody niektóre kobiety krępuje nagość itp i zdecydowałam się jednak na zwykły poród urodziłam w 2 godziny od przyjazdu do szpitala a obok mnie rodziła dziewczyna w wodzie (w sali obok) na początku jej tego zazdrościłam do czasu miałyśmy przyjemność spotkać się na noworodkach i rozmawiałyśmy rodziła 42 godziny i tak w sumie urodziła "na sucho" zmarzła poród trwał strasznie długo lekarze powiedzieli jej że nie dlatego że takie miała predyspozycje ale dlatego że w wodzie......no i się przeziębiła nie mogła chodzić bo rodząc w wodzie ograniczano jej chodzenie:szok::szok::szok::szok: nie wiem dziewczyny co lepsze bo ja wszystkie swoje porody miałam "na sucho" piszę to tylko po to by te które się nad tym zastanawiają znały zarówno plusy jak i minusy takiego porodu:tak:
wszystkim oczekującym na cud narodzin życzę szybkiego bezbolesnego i szczęśliwego rozpakowania bez względu na to którą metodę wybierzecie:happy::happy::happy:pozdrawiam:happy:
 
Krystynko mniej więcej tak to wygląda na ogół nie jest tak spokojnie ale każdy poród jest inny. Wiele zależy też od położnej. Słyszałam, że niektóre jeśli nie urodzisz w ciągu 15-20 min to każą ci przejść na łózko,brrrrr. A ja tez rodzę w wodzie:-).Infekcja mineła i mozemy sie szykować do urodzenia drugiej"rybki":tak:.A potem 8 tygodni po porodzie jak wszystko bedzie ok to ruszamy na nauke pływania dla niemowląt. Wczoraj dzwonilam i wszystkiego sie dowiedziałam.Juz nie mogę sie doczekać;-).A na razie siedzę i szukam leżaczka dla Filipka:-)
 
Kochana Malinko ja rodziłam starszaka wodzie w grudniu gdzie za oknem temperatura wynosiła "-20 stopni"(nie zmarzłam)do tego w szpitalu nie było ciepłej wody i kochane położne grzały wodę trzema czajnikami elektrycznymi(bez przerwy przez 40 min).Matiego urodziłam w 40 min(tyle byłam w wodzie)tylko dlatego, że główka mu się cofała 5 razy:baffled:.Czasem jest tak, że poród na sucho trwa 20 min a czasem 40 godz, nawet cesarki mogą trwa kilka jak są powiklania.Poprostu każdy poród, kazda ciąza jest inna.Zyczę Wam kochane Cięzarówki by asze porody były szybkie obojętnie czy w wodzie czy "na lądzie"
 
hej
mamamatysia ciesze sie bardzo ze jednak mozesz rodzic w wodzie zwlaszcza ze tak bardzo chcialas!!!!
a to prawda ze jest zimno i dlugo?
bo ja czytalam wrecz przeciwnie ze jest szybciej ale czy zimno to nie wiem.....
aha i tez jestem wlasnie na etapie wyboru lezaczka:tak:
chcialam hustawke ale maz woli lezaczek to bedzie lezaczek taki bujaczek najlepije...
pozdrawiam
jak masz jakies fajne linki to mi wyslij prosze
 
reklama
Zastanawiam się nad:
HUSTAWKA my little lamb
FISHER PRICE M7930 LEŻACZEK BUJACZEK
BRIGHT STARTS - lezaczek / fotelik 3w1
Czekam tylko na męża.Zobaczymy co powie ale pewno i tak będę musiała sama dokonać wyboru.
huśtawka jest świetna ale droga i potrzebuje masy miejsca...ja na przykład nie mam tyle miejsca w domu ;)

Fisher Price mam ...i polecam z racji tego ze jest to leżaczek dla dziecka do 18 kg, a ostatni leżaczek mimo iż przepiękny , dzwiga maleństwa tylko do 9 kg...więc króciutko.
Ja jestem za Fisher Price ;)
 
Do góry