reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycyna

ja mieska nie jadam i nie gotuje od 7 lat, wiec u mnie to tylko od jakiego zarazonego kocura.
A gdzie robilas te badania????, wogole do jakiego lekarza chodzisz???
 
reklama
nic nie slyszalam o tym lekarzu:), ja chodze do medicoru, do dr Jankiewicza tez wsztsko robi za free:)
a badania chbya zrobie, jak bede u niego czyli za m-c:)
 
Marcyś23 na opuchnięte nogi w czasie ciąży rada taka że trzeba więcej pic musisz przyjmować nawet do 3 litrów płynów dziennie ale powiedz o tym swojemu ginowi bo im bardziej zaawansowana bedzie ciąza tym problem może się nasilac i popros o skierowanie na badanie moczu. Jak juz którąś z Was zaczęły łapac skurcze łydek to polecam magnez on łagodzi te problemy.
Paula ja się cieszę że schudłam bo po pierwszej ciązy zoatało mi 20 kg na plusie i boje się że w tej drugiej tez tyle przytyje. Najgorzej tyłam pod koniec w czasie 3 ostatnich miesięcy kiedy musiałam leżeć.
 
ANECIK- no ja tez przytylam w pierwszej ciazy 20kilo ale mam nadzieje ze teraz bedzie mniej ale niestety zaczynam teraz szybciej tyc i rosnac... jednak po pierwszym malenstwie dosc szybko schudlam...
 
Powiem wam dziewczyny że jak wcześniej nie miałam wielkich dolegliwości tak teraz jak jestem w 10 tygodniu zaczęłam wymiotować myślałam że już mnie to nie będzie dotyczyć a jednak co chwile mam ochote iść haftowac wczoraj zrobiłam sobie nalesniki i całe zwymiotowałam po czym zjadłam zupe :)

Witajcie,
u mnie identycznie 10tc i do tej pory całodzienne mdłości i tyle! juz sie cieszyłam jak moj gin powiedzial ze to juz koncówka złego samopoczucia.
A dzis poprostu nie wychodze z toalety, rzygam jak kot (pierwszy raz) Straszne tym bardziej ze od dziecka źle znosze wymioty.
Nie dosc ze schudłam juz 5 kg to jeszcze pozbywam sie tego co jem.
 
Mój mąz nie wie jaka ma grupe krwi mój lekarz sie nawet nie pytał jaka ja mam. Czy to normalne ze sie lekarz nie pyta o takie rzeczy?A co jak mamy konflikt serologiczny ? Robila ktoras badania serologiczne albo cos w tym stylu zeby wykluczc konflikt? Moze to nie konieczne. Sama nie wiem wiec pytam.
 
Mój mąz nie wie jaka ma grupe krwi mój lekarz sie nawet nie pytał jaka ja mam. Czy to normalne ze sie lekarz nie pyta o takie rzeczy?A co jak mamy konflikt serologiczny ? Robila ktoras badania serologiczne albo cos w tym stylu zeby wykluczc konflikt? Moze to nie konieczne. Sama nie wiem wiec pytam.

Mi lekarz powiedział, że jeżeli ja mam rh+ to meża grypa krwi nie jest taka ważna, ale gdybym ja miała Rh- to wtedy maz by musial zrobic badania aby wykluczyc konflikt.
 
wlasnie tez przeczytalam ze lekarz zlecił mi badania na HBS (badanie na żółtaczke) i VDRL (badania na choroby weneryczne). Wszystko oczywiscie z krwi. Pierwszy raz slysze o takch badaniach w czasie ciazy;/
 
reklama
Do góry