reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycznie - Cukrzyca, łożysko przodujące, krwawienia i inne medyczne problemy ciążowe

bardziej chciałam się upewnić, że nie tylko ja mam takie odczucia, to moja pierwsza ciąża, więc wszystko wydaje mi się dziwne i inne :) chyba najbardziej nie mogę się pogodzić z tym, że przy najprostszych czynnościach typu sprzątanie mieszkania męczę się jak po biegu maratońskim ;) właśnie musiałam sobie zrobić przerwę.
 
reklama
wejdz na glowne forum sierpniowek, ja tez jestem pierworodka, sporo nas jest, ale sa rowniez dostwadczone mamy, ktore chetnie dzieca sie swoim doswiadczeniem- ale jesli chodzi o bole i ciagniecia w brzuchu to wszystkie mamy to samo :)
az strach sie bac co nas czeka jeszcze hehe :)
 
najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiesz czy to normalne czy też nie, bo nigdy czegoś takiego się nie przeżywało, a na dodatek każda ciąża jest inna :) chyba jedyne wyjście to polegać na własnym przeczuciu i intuicji ;) no i oczywiście dobrych radach Forumek :)))))
 
Mnie też strasznie bolą piersi i jestem cały czas zmęczona,ale najgorszym objawem jest ból pęcherza, ostatnio się strasznie nasilił i nie przespałam dwóch nocy. Te bóle zdarzają się bardzo często, a no-spa już nie pomaga. Czy to jest normalne?:dry:
 
na pęcherz nospa nie pomoże, tylko jakies wyciagi z żurawiny
a piersi to chyba już powinny Ci przejsc, lepiej zapytaj lekarza
 
Z bólem pęcherza bym raczej do lekarza poszła. Nospa działa rozkurczowo.
A piersi mnie bolą dalej. Już się nastawiłam, że wrócą do normalności dopiero po zakończeniu karmienia ;-)
 
Ja jestem dopiero w piątym miesiącu, to chyba normalne że bolą piersi co? Na ten mój pęcherz, to już chyba nic nie pomaga, brałam żurawine i pije rumianek i dalej nic. To moja pierwsza ciąża dlatego nie wiem czy te bóle pęcherza są normalne, lekarz mnie uprzedzał, że mogą wystąpić. Ja już od paru lat borykam się z chorobą pęcherza,kiedy już go wylecze, zaraz problem powraca. :dry:
 
wszystkie tu jestesmy na przlomie 4 i 5 mc :) i jest nas sporo pieroworodek

persi normale ze bola, teraz juz zadziej w 2trym, ale wszystkie przez to przechodzilysmy lub nadal przechodzimy
tym bardziej jak masz problemy z pecherzem, to raczej ci nie pomozemy- ja bol takich niemialam, i nie przypominam sobie zebysmy do omawialy na forum, z drugiej strony jesli lekarz cie uprzedzil ze moze tak byc, to moze tylko zadzwon do niego z zapytaj co robic jak bol jest nieznosny, skoro nospa nie pomaga :/ a moze taka juz bedzie twoja natura/ciaza ze bedzie bolalo :/
 
A ja czuje się wyśmienicie... Jedynie siusianie mnie męczy ale i tak troszkę mniej :)).
 
reklama
wszystkie tu jestesmy na przlomie 4 i 5 mc :)
(...)

A wcale że nie, bo ja jestem pod koniec 3 :D

cały dzień mnie dzisiaj boli głowa. Nie pierwszy raz. Zaczęło się w ubiegłym tygodniu i miewam takie dni, że cały dzień przechlapane... Ciśnienie mierzę regularnie dobrym aparatem, mam w normie, albo 115/75 najgorzej to 110/70...
Oto czego próbowałam:
- spacer na świeżym powietrzu (nic)
- sen (jeszcze gorzej)
- jedzenie (bez poprawy)
- picie wody więcej niż normalnie (nic)
- nawet wypiłam kawę z mlekiem (pomogło może na 20 minut, a nie wiem czy to nie było placebo...)

Nie jest to tak silny ból żeby brać paracetamol, ale wkurza mnie, bo przeszkadza...

nie wiecie czy można zastosować nacieranie skroni amolem? Różne opinie czytałam...

Podpowiedzcie coś, pls! Ja normalnie nie mam skłonności do bólów głowy...
 
Do góry