reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycznie - Cukrzyca, łożysko przodujące, krwawienia i inne medyczne problemy ciążowe

Mój lekarz właśnie mi powiedział ze mam nisko łożysko, częściowo wchodzące na ujście macicy. Dopiero jak przyszłam do domu i poczytałam wyszło mi ze to łożysko przodujące... Czy któraś z Was wie coś na ten temat? Wiem ze nie mogę dżwigać, ale co jeszcze, co wolno a czego nie? Podobno może się podnieść, ale do kiedy się może podnieść? Kurczę, nic mi ten lekarz nie wyjaśnił i teraz się denerwuję... Pomóżcie
 
reklama
Moja siostra to miała i koleżanka obu się unormalniło w 7-8 miesiącu. I mogą rodzić naturalnie (łożysko przodujące jest wskazaniem do cesarskiego cięcia). Zapytaj lekarza następnym razem. Mojej koleżance zabronił podróżować gdzieś dalej niż 3h od domu a siostra normalnie funkcjonuję całą ciąże.
 
Wczoraj gin powiedział że się podniosło 0,5 cm, więc jest nadzieja że się podniesie normalnie, ufff
nadal mam NIC nie dźwigać i polegiwać, ale jest ok!
 
Do góry