reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Medycznie - Cukrzyca, łożysko przodujące, krwawienia i inne medyczne problemy ciążowe

All-me

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2012
Postów
464
Dziewczyny jakie macie objawy i w którym tyg.?
Czy to coś złego , że raz bardziej a raz mniej bolą mnie piersi?
Mnie jedynie boli brzuch jak na okres i piersi czuję powiększonę. Mam wrażenie, że tydzień temu troche bardziej mnie bolały....czy to powinno niepokoić?
 
reklama
Mnie też bolą piersi różnie raz mnie, a raz bardziej. brzuch tez na początku mnie pobolewał, teraz czasami kłuje. A z innych objawów to wymiotowałam kikla dni, teraz juz jest lepiej, ale rano tak mnie ssie w żołądku, że aż boli, no i co chwile mi się chce coś jeść;p
 
All_me ja jestem na pocz 6 tyg, chociaż zakładam, że ciąża może być o 4 dni młodsza. I tak jak do niedzieli nie miałam w ogóle objawów poza tym, że w poprzednim tygodniu przez 4-5 dni miałąm uczucie zbliżającej się @ tak od wczoraj wszystko:
- ciągnące piersi - o różnym natężeniu, od bólu do zerowych odczuć (delikatne ciągnięcie zresztą pojawiło się w sobotę ale zignorowałam)
- dzisiaj pół dnia mdłości
- różne krotkotrwałe dolegliwości brzuchowe - kwestia zmęczenia po całym dniu pracy + neizbyt wygodne ubranie - za wysoki stan spodni :-) w poprzedniej ciąży przestawiłam sie na ubranie ciążowe jak jeszcze brzucha nie było za bardzo widać :-)
 
U mnie mało:
- bezustanny nerw na Małżona
- stany wściekłego głodu, ale to mam zwykle i tak przy okazji zimy

Piersi na szczęście jeszcze na "swoim miejscu". W poprzedniej ciąży zaczęły rosnąć od razu - to był pierwszy objaw. Tak więc mam nadzieję, że skoro teraz nie zaczęły jeszcze rosnąć, to może nie stanę się pod koniec cycoliną :sorry: jak ostatnim razem.
 
u mnie pierwszym objawem było brak @:-p;-)
Poza tym powiększyłu sie piersi a obecnie jestem bardziej śpiąca i wieczorami nie daje rady wysiedzieć do 22;-) poza tym nic więcej i oby tak dalej:-D
 
Sluchajcie ja wczoraj wstalam o 14...by byłam w nocy w pracy a o 22 poszłam już padnieta spać:-)...
Martwi mnie to, że w nocy bolał mnie brzuch-czuje taki napięty. Teraz też to odczuwam a pani doktor dała mi lek bo uznała , że mam twardą macicę...boje się:-(
 
Mnie najbardziej przeszkadza ciągłe zmęczenie, jestem wypompowana, sflaczała - generalnie nic mi się nie chce - okropne uczucie. Najchętniej bym nie wstawała z łóżka :/
 
All-me - spokojnie, nie ma czego się bać. Dostałaś leki więc na pewno pomogą. Co bierzesz? Bo mi na twardą macicę i bóle podbrzusza lekarz kazał brać tylko nospę. Powiedział, że tak może być na tym etapie ciąży i z czasem powinno się unormować.


A co do objawów, to ja mam moje ulubione - mdłości i czasem poranne wymioty :-( Męczyły mnie bardzo w pierwszej ciąży i teraz chyba też mnie nie ominą...
 
reklama
Przyjmuję Duphaston 2 razy dziennie
Magnez 2 razy dziennie i kwas foliowy raz dziennie :tak:

Hmmm dzisiaj coś mnie mało brzuch boli...zaczełam się martwić...:baffled:
Ale za to tak jak wczoraj ok 13 złapała mnie mega śpiączka...akurat byłam w sklepie..masakra!!
 
Do góry