reklama

Mega okazje-promocje ;-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2009' rozpoczęty przez ilona212, 22 Luty 2010.

1. ilona212

ilona212 Listopadowa mama 2009

Wymieniajmy sie informacjami o promocjach ;-)

Sklep Kaufland
    Pampersy Pampers <3> 96szt 49.99zl
    Chusteczki Pampers 4op 19.99zl

Promocja od soboty 20 lutego

Teraz wasza kolej ;-)

2. aga4444

aga4444 Fan(ka)

kurcze to jak w czw pojadę to już pewnie nie będzie:(:-(
    W [ame="http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&client=firefox-a&hs=XFF&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&ei=0JWCS6HGNIXcsAaWupmqBA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAUQBSgA&q=carrefour&spell=1"]carrefour[/ame] 132 PIELUCHY 89 ZŁ to chyba nieźle

Ostatnia edycja: 22 Luty 2010
  3. reklama
  4. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

Do dziewczyn z Anglii:

Sa jakies promocje gdzies na pampki teraz? ;-)

Niestety nie pomyslalam zeby kupic wiecej w Morisonie ostatnio i teraz zostalo mi kilka lub rozmiar 4 ale one jeszcze za duze. :no:

5. banAna

banAna Fanka BB :)

my wciaz na 2kach :-D
    :-Dw tesco nic ciekawego nie bylo.asda miala znow baby and toddler event,ale nie tak dobre jak wilko czy morrisons.

6. xxxklaudziaxxx

xxxklaudziaxxx Listopadówka 2009

asda miala tylko dobra promocje na chusteczki hugissa a tak to nic ciekawego. grrr... nie dam tyle kasy za pampersy (normalna cena) bo mnie z butow wytarga, jak nie znajde jakies promocji to jedynie z tesco bede musiec kupic choc jednak w porownaniu do pampkow to tragedia...

7. banAna

banAna Fanka BB :)

klaudzia pisalam juz gdzies wczesniej, te z morrisona daja rade, a kosztuja polowe ceny pampkow. ja probowalam newborn. troche do huggiesow podobne

8. Madzia_pl

Madzia_pl Fanka BB :)

Ja dziś w Biedronce zakupiłam chusteczki nawilżające Dada 4 opakowania po 11,89zł

9. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Nie wiem czy aktualne, ale w zeszlym tygodniu w Tesco byly pampersy Jumbopaki w dwupaku, za 85zl, czyli za jeden jumbopak wychodzilo 42zl. Wszystkie rozmiary.

10. reklama
  11. elusia79

elusia79 mama Fabianka i Kamilka

Też kupiłam sobie te chusteczki wychodzi niecałe 3 zł za paczkę:):):):tak:

12. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

no ja tez uzywam je ale kurde cena super ale kupoilam ostatnio happy w auchanie 3szt za 12 zl chyba :D

Poleć forum