reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

ilona212

Listopadowa mama 2009
Dołączył(a)
13 Lipiec 2009
Postów
3 291
Wymieniajmy sie informacjami o promocjach ;-)

Sklep Kaufland
Pampersy Pampers <3> 96szt 49.99zl
Chusteczki Pampers 4op 19.99zl

Promocja od soboty 20 lutego


Teraz wasza kolej ;-)
 
reklama
Wymieniajmy sie informacjami o promocjach ;-)

Sklep Kaufland
Pampersy Pampers <3> 96szt 49.99zl
Chusteczki Pampers 4op 19.99zl

Promocja od soboty 20 lutego


Teraz wasza kolej ;-)
kurcze to jak w czw pojadę to już pewnie nie będzie:(:-(
W [ame="http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&client=firefox-a&hs=XFF&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&ei=0JWCS6HGNIXcsAaWupmqBA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAUQBSgA&q=carrefour&spell=1"]carrefour[/ame] 132 PIELUCHY 89 ZŁ to chyba nieźle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do dziewczyn z Anglii:

Sa jakies promocje gdzies na pampki teraz? ;-)

Niestety nie pomyslalam zeby kupic wiecej w Morisonie ostatnio i teraz zostalo mi kilka lub rozmiar 4 ale one jeszcze za duze. :no:
 
my wciaz na 2kach :-D
:-Dw tesco nic ciekawego nie bylo.asda miala znow baby and toddler event,ale nie tak dobre jak wilko czy morrisons.
 
my wciaz na 2kach :-D
:-Dw tesco nic ciekawego nie bylo.asda miala znow baby and toddler event,ale nie tak dobre jak wilko czy morrisons.

asda miala tylko dobra promocje na chusteczki hugissa a tak to nic ciekawego. grrr... nie dam tyle kasy za pampersy (normalna cena) bo mnie z butow wytarga, jak nie znajde jakies promocji to jedynie z tesco bede musiec kupic choc jednak w porownaniu do pampkow to tragedia...
 
klaudzia pisalam juz gdzies wczesniej, te z morrisona daja rade, a kosztuja polowe ceny pampkow. ja probowalam newborn. troche do huggiesow podobne
 
Nie wiem czy aktualne, ale w zeszlym tygodniu w Tesco byly pampersy Jumbopaki w dwupaku, za 85zl, czyli za jeden jumbopak wychodzilo 42zl. Wszystkie rozmiary.
 
reklama
Do góry