reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

reklama
Dzieki Cleo bo własnie mialam ochote przetestowac te z rossmana:-)
Ja niedawno kupilam 4pac Bambino a takto tez bym kupila DaDa. Bardzo mi sie podobały, kiedys je kupilam przy Zuzi, chociaz kosztuja normalnie chyba cos 5 zł jesli sie nie myle?? To tyle co Bambino a te mamy pod Kremik do pupci;-) do kompletu:cool::rofl2:
A wogole to mi idzie malutko tych chusteczek bo my jedziemy na wacikach, ale to juz inny wątek....:tak::-D
 
Do dziewczyn z Anglii:

Sa jakies promocje gdzies na pampki teraz? ;-)

Niestety nie pomyslalam zeby kupic wiecej w Morisonie ostatnio i teraz zostalo mi kilka lub rozmiar 4 ale one jeszcze za duze. :no:

Klaudzia, ja najczesciej kupuje pieluchy w Sainsbury, teraz sa promocje:
-3 new baby (zolte) op. 31 szt. (4-7 kg) £3.98
-3 new baby (zolte) op. 54 szt. £5.98
-3 midi (zielone) op. 36 szt. (4-9 kg) £3.98
-3 midi (zielone) op. 64 szt. £5.98

I zazwyczaj jak kupuje dostaje taki kupon £1 off na nastepny zakup:)
 
chusteczki dada są w porządku, chociaż niebieskie były dla mnie za wilgotne! zielone są w sam raz :) ja przymierzam się teraz do pieluch dada! zobaczę jak się będą sprawdzały
 
Klaudzia, ja najczesciej kupuje pieluchy w Sainsbury, teraz sa promocje:
-3 new baby (zolte) op. 31 szt. (4-7 kg) £3.98
-3 new baby (zolte) op. 54 szt. £5.98
-3 midi (zielone) op. 36 szt. (4-9 kg) £3.98
-3 midi (zielone) op. 64 szt. £5.98

I zazwyczaj jak kupuje dostaje taki kupon £1 off na nastepny zakup:)

Dziekuje :) Bede dzis kolo Sainsburego to kupie :tak:;-)
 
chusteczki dada są w porządku, chociaż niebieskie były dla mnie za wilgotne! zielone są w sam raz :) ja przymierzam się teraz do pieluch dada! zobaczę jak się będą sprawdzały

My już dwa miesiące używamy tych pieluszek i dla nas są ok. Jasne nie ma to jak oryginalne pampersy, ale te nie przeciekają i nie są sztywne. A tańsze o połowe;-)
 
reklama
Do góry