reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

reklama
U nas kąpiel każdego dnia z myciem głowy różnie bywa. Zabawek ile chce, rykó brak, tak jak u Martolinki robi papa i mówi, że się męczyły żaby i wychodzimy.

Ja mam taki problem, że w domu nie ma dużej wanny tylko prysznice, narazie Jasiek kąpie się w dużej wannience kupiliśy mu po roczku, ale i ona jest za mała, brodzik płytki i nie wiem co tu teraz zrobić?
 
Nie wiem czy nie za późno to piszę, ale właśnie wróciłam z carrefourra i jeżeli któraś używa huggisów to TYLKO DZIŚ jest na nie promocja i mega paka kosztuje 33,99 zł. My używamy 5 , w paczce jest 60 sztuk to za sztukę wychodzi coś koło 56 groszy, więc chyba się opłaca :)
 
Do góry