reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

A ja dzisiaj objezdzilam wszystkie sklepy i doszlam do wniosku ze nie oplaca mi sie narazie zmieniac Pampersow. za 46 zl jest 94 pampersow wiec wychodzi ok 1-2 gr taniej niz innych pieluch. A jakby jeszcze doszlo do tego czestsze zmienianie....

Ale kupiłam sla Zuzi te z Lidla bo na noc jeszcze zakladam i sie w nich zakochalam, sa sliczne i wydaja sie porzadne i chlonne. Jak sie sprawdza to przejdziemy na nie jak tylko zacznie sie to oplacac (czyt. zacznie nosic wiekszy rozmiar)
 
reklama
U nas wszystkie Jumbopacki Pampersa sa za 47,90zł.

Dzis kupilam chusteczki w Kauflandzie Pampers Sensitive za 19,99 zł, a jedna paczka kosztuje 7,99zł. Wiec zamiast 32 zl zaplacilam 20 :-D
 
Od jutra tj. 25.02 w realu promocje dzieciowe maści wszelakiej, np. pampersy megapaki (3ki - 185szt.) po 95zł, 4x chusteczki pampersa po 19,95zl, oraz mleka, papki, ciuszki, zabawki i takie tam dla maluchów :-)
 
Chyba już kiedyś któraś mamusia o tym pisała, ale powtórzę:
Zarejestrujcie się na stronie HIPPA - wczoraj mi przysłali paczuszki dla małych. W każdej był słoiczek jabłuszka, łyżeczka do karmienia, próbka kaszki, próbka herbatki, kupony rabatowe na produkty Hippa i pełno ulotek dot. karmienia. Kolejna paczka jest do odebrania w Rossmannie na podstawie załączonego kuponu :)
 
o też dostaliśmy dzis ta paczuszkę ale ja sie nigdzie nie rejestrowalam tylko po porodzie w szpitalu wypisywalam różne ankiety. W naszej paczce sa też kupony rabatowe (20 - 25%) na różne produkty Hipp w rossmanie fajnie bo ja właśnie Hippa uzywam od urodzenia juniorka
 
reklama
Właśnie dostałam paczkę z Hippa, z rabatami 20-25%, łyżeczką, jabłuszkami po 4m-cu i jakaś kaszka, kremik i ulotki, a też się nie rejestrowałam.
 
Do góry