reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu karmiących maminek

A ja nadal chodzę na głodzie. Mąż się pytał czy mogę pierogi (z kapuchą i grzybami). Odpowiedziałam krótko, że zjem jabłko albo biszkopta :/

Ja ciągle coś skubie, bo jak w trans wpadnę to boje się, że pożrę za dużo ;-) Dziś szoko bons jadłam na połowę z mężem jednego gruszka i kilka.frytek.zjadłam.
Ciągle coś skubie, czego nie wolno.

Mitemil, a ile już ma mały?
 
reklama
Dziewczyny, ja jem kisiel, gulasz też, pulpety, kuczaka z piekarnika.Kilka razy już jadłam marchew z groszkiem.

slonko - też mam ten problem, że ciagle coś skubię bo ciągle coś mi się chce:/
 
Kurcze ja właśnie dziś zastanawiam się co zjadłam, że Alutek tak w nocy dal czadu... Nie mam pojęcia czy chodziło o coś co zjadłam (chociaż nie jadłam nic specjalnie nowego), czy o bycie na rączkach. Teraz juz jakby nigdy nic, śpi sobie w wozeczku. Zastanawiam się nad jabłkami, bo pomimo mycia miały na sobie taką śliska skórkę.

Zjadłam do obiadu kilka pomidorkow koktailowych, zobaczymy co z tego będzie.
 
slonko - ja już jadłam pomidory i jest ok:) Mój Jasiek codziennie ma jakieś dolegliwości brzuszkowe, ale uważam że to po prostu jego natura i niedojrzały ukł. pokarmowy. Mam okrojoną dietę więc nie wiem co bym mogła wyeliminować.
 
slonko - ja już jadłam pomidory i jest ok:) Mój Jasiek codziennie ma jakieś dolegliwości brzuszkowe, ale uważam że to po prostu jego natura i niedojrzały ukł. pokarmowy. Mam okrojoną dietę więc nie wiem co bym mogła wyeliminować.

Pewnie jak większość z nas. Kurcze, tak mało jemy, a i tak człowiek zastanawia się co mogło być nie tak o_O
Moja ma 3 tygodnie, jak skończy miesiąc zacznę dodawać bardziej normalne menu. Narazie jeszcze będę ograniczać.
Przestałam natomiast jeść chleb z tymi ziarnami i soja.

Wczoraj na wieczór znów był problem z zaśnięciem. Jednak ja dopasuje się tutaj potrzeby cmokania cycola, bo.jak juz smoka złapała, to spala ładnie.
 
Hej Dziewczęta!
Widzę tutaj duzo doświadczonych mam, więc zapytuję czy zupa zabielana śmietaną jest dozwolona?
Ja dzisiaj dla urozmaicenia będę jadła na kolację kanapkę z ogórkiem kiszonym. Podobno można...
 
Dziewczyny, podziwiam Was, że się tak ograniczacie z jedzeniem. U mnie nawet na kartce co dostałam przy wypisie było napisane czego unikać i było to tylko wzdymające,duże ilości kawy i herbaty oraz wiadomo używki. Ja się przyznaję, że jem wszystko i tylko po grzybach z Wigilii rzeczywiście Ania trochę wariowała.

ewa - możesz :) tak naprawdę jeśli dziecko nie ma zdiagnozowanej alergii/nietolerancji to możesz jeść wszystko oprócz wzdymających (wiadomo brzuszek :), kofeiny czy używek.

evi_dzi - lekkostrawne: ryż, gotowana marchewka, rosół, jakieś biszkopty, wafle ryżowe - wszystko co zaleca się ogólnie przy grypie jelitowej - może poza colą ;) Pokarm i tak będziesz mieć :)
 
reklama
Ja muszę się przyznać, że ograniczenia wynikają także z chęci schudnięcia. Po poprzedniej ciąży zostało mi sporo nadwagi, a sama jakoś nie mogłam się się zmobilizować, więc teraz mam pretekst. Gdybym nie karmiła, to pewnie żarłabym tonami czekoladę. A tak jestem ciągle głodna...
 
Do góry