reklama

menu naszych dzieci

Gosia 78

Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
4 Sierpień 2007
Postów
550
Miasto
Mirosławiec
Rozwiązania
0
Ania ajra - podobnie jak Ty jeszcze nie podałam Jasiowi jogurtu, z żółtkiem też się wstrzymuję. Mały nie chce wcale jeść słoiczków zarówno zupek jak i deserków za to chętnie je tarte jabłuszko i gruszkę (koniecznie podane na czerwonej tartce:-D). Czytałam, że jogurt są dobrze tolerowane przez maluszki, czasem lepiej niż mleka modyfikowane i chciałabym spróbować, nie wiem tylko jaki kupić...
 
reklama
M

maritka

Gość
Gosia 78 - 1/2 żółtka co drugi dzień zaczęłam podawać dzieciom do zupki od 7 miesiąca i było wszystko dobrze. Jogurty można podawać od 9 mies., aczkolwiek moje Maluszki spróbowały go kilka dni temu:-). Są gotowe deserki z jogurtem Bobovity, również z twarożkiem i te można podawać od 6 miesiąca! Ja kupiłam jogurt naturalny z Bakomy (ewentualnie Danona) i dodałam zmiksowane owoce - a dzieciom smakowało:tak:.

Anna_ajra - może wymioty Michasia były spowodowane czymś innym niż żółtkiem? A gdybyś spróbowała podać na początek 1/4 żółtka i zobaczyła jego reakcję? Jeśli wcześniej układ pokarmowy nie był jeszcze gotowy, to teraz już powinien dobrze reagować.
 

Gosia 78

Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
4 Sierpień 2007
Postów
550
Miasto
Mirosławiec
Rozwiązania
0
Maritka - ja nie śpieszę się z żółtkiem ponieważ mój starszy syn był na jajka długo uczulony, w rodzinach obciążonych alergią podaje się je trochę później. Co do jogurtów to znalazłam na stronie Nestle jogurty w czteropaku z maliną lub jagodami. Mąż dostał listę do marketu, zobaczymy czy uda mu się kupić...
 

Kluska79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2008
Postów
368
Miasto
Mikołów (Śląsk)
Rozwiązania
0
Ja kupuje jogurty od Nestle-jagodowy Dominik uwielbia i podaje codziennie na drugie śniadanie, albo Hippa w słoiczkach te lubi mniej ale też zjada, można je jeść od 6 miesiąca. Dannonki, bakusie i inne wynalazki są dla starszych dzieci i narazie nie będe podawać ich małemu skoro moge podać mu coś odpowiedniego do jego wieku.
Żółtko podaje Dominikowi do zupki , tak około 2 razy w tygodniu po 1/2.
 

Gosia 78

Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
4 Sierpień 2007
Postów
550
Miasto
Mirosławiec
Rozwiązania
0
Do nas niestety jeszcze nie dotarły nowości z Nestle jak i pierwsze ciasteczka z Hippa:no::-(, szkoda... Może w następną niedzielę pojedziemy do Szczecina to tam kupię jogurciki dla Jasia.:tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry