reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

baska wlasnie dla tego jej nie podalam:tak:juz od jakiegos czasu w tesco spedzam ze 2h jak nie lepiej bo czytam kazdy sklad na opakowaniach:eek:nawet tych rzeczy ktore tylko dla mnie imeza sa:eek::sorry:
 
reklama
Jezu dziewczyny ja mam dosyc dziwny dylemat:confused2:
Moze zaczne od tego,ze ja jestem bardzo(zeby nie powiedziec mega) niezdecydowany czlowiek...
Juz jakis czas temu patrzalam w sklepie na sloiczki dla dzieci...ale sa trzy dzialy...
najtanszych,tanszych i drozszych...w tym miedzy innymi firmy Hipp...te akurat nie sa najdrozsze...
I ktore wybrac???:shocked2:te najtansze maja znaczek ,ze byly testowane i sa DOBRE...ale ja nie wiem ktore mam kupic:eek: stane jutro przed tymi regalami i bede sie pol godziny zastanawiac(tak jest u mnie ze wszystkim)
Czy zwracacie uwage na cene ?? Czy drozsze znaczy lepsze??
Tego tyle,ze mozna zwariowac.
 
po pierwsze patrz na sklad-ja juz znalazlam ladne mixy warzyw ale niektore zawieraja mleko krowie-gdzie szczegolnie jak jest ryzyko skazy bialkowej trzeba pomijac(a nasze szkraby do 12 mca zycia nie potrafia strawic mleczka krowiego),patrz zeby byly bez soli,cukru,glutenu.ja osobiscie kupuje hippa i inne firmy np Ella's kitchen-organiczne(w sumie chyba wsie produkty dla niemowlat sa organiczne:eek::sorry:) a na poczatek kup mloda marchew zetrzyj(zmiksuj) drobno i daj posmakowac dziubaskowi soczku a pozniej miazszu.nastepne np jabluszko(tak samo jak z marchwia-byle slodkie bylo).heheh brzmi jak rady eksperta hahaha a wszystkie rady od dziewvzyn naszych forumowych zebrane:tak::-) i chyba jesli o dzieciufowe jedzonko chodzi to cena dla mnie nie gra az takiej roli-w porownaniu z tym co ja na woje zachcianki wydaje to pikus;-):-D
 
dokladnie
drozsze nie oznacza lepsze:)
ja tez sprawdzam etykietki:)i wybieram te sloiczki ktore wiem ze mala lubi.....
wczoraj na przyklad dalam jej zupke z pietruszki ziemniakow i kalafiora i nie byla specjalnie zachwycona ale zjadla....zjada chetniej jak jest marchewka.....:)
 
ja zauwazylam ze Amelka tez baaardzo marchewke lubi:eek:ja jak bylam mala to rodzice za nic w swiecie nie mogli mnie do marchewki przekonac hehehe dopiero pozniej mi sie poprzestawialo i polubilam:tak:
 
Mi dziś znajoma ugotowała dynie dla małej bo słyszała ,że zaczynam dokarmiać dałam jej 3 łyzeczki do spróbowania i posmakowało .Troche nie tak zaczynamy ale cóż:eek::eek::eek:
 
A co bardziej polecacie... Słoiczki typu deserki, jabłko z np gerbera czy można samemu jabłka zetrzeć i podać. Sama nie wiem co lepsze...
 
Mitemil jak masz ładne sprawdzone (bez oprysków itp) owoce to rob sama ale ja np wolę słoiczki o tej porze roku bo ładnych owoców i warzyw jak na lekarstwo...
 
reklama
Wlasnie...ja nie chodze po warzywniakach,nawet nie wiem gdzie sa...
Owoce kupuje w hipermarketach a wiadomo,wszystko teraz sztucznie hodowane,sama chemia...dlatego stawiam na sloiczki,one sa chyba bardziej BIO:eek:
 
Do góry