reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci :)

reklama
jeszcze sie upewnie ,bo nie dopisalam,mam na mysli zamrazanie po ugotowaniu i blendowaniu,tak,jak pisalyscie o warzywkach na zupke..-czyli w pojemniki na lod:tak:
ja tez nie lubie brokulow,bleeee:baffled:
Co do mrozonych-nie zbawi mnie to za bardzo,bo malej ilosci i tak nie zrobie,a ponownie zamrozic na pewno nie moge:no:Ale fakt-sa pewniejsze niz surowe:tak:

Dzieki za info!
 
jeszcze sie upewnie ,bo nie dopisalam,mam na mysli zamrazanie po ugotowaniu i blendowaniu,tak,jak pisalyscie o warzywkach na zupke..-czyli w pojemniki na lod:tak:
ja tez nie lubie brokulow,bleeee:baffled:
Co do mrozonych-nie zbawi mnie to za bardzo,bo malej ilosci i tak nie zrobie,a ponownie zamrozic na pewno nie moge:no:Ale fakt-sa pewniejsze niz surowe:tak:

Dzieki za info!

możesz zblendowane mrozić
 
Madbebe, przez samo gotowanie wytracają się witaminy i minerały. Dlatego najlepiej gotować na parze, bo wtedy znacznie mniej ich zostaje w wodzie. A zblendowane spokojnie możesz mrozić. Nie musisz odmrażać całej paczki brokułów bo są zazwyczaj pakowane w małych różyczkach . Wystarczy wyjąć kilka z nich i rozmrozić. Albo wręcz możesz takie mrożone gotować.
A ja uwielbiam brokuły, kalafior i szpinak :-p Za to nienawidzę wręcz dyni.
 
Madbebe, przez samo gotowanie wytracają się witaminy i minerały. Dlatego najlepiej gotować na parze, bo wtedy znacznie mniej ich zostaje w wodzie. A zblendowane spokojnie możesz mrozić. Nie musisz odmrażać całej paczki brokułów bo są zazwyczaj pakowane w małych różyczkach . Wystarczy wyjąć kilka z nich i rozmrozić. Albo wręcz możesz takie mrożone gotować.
A ja uwielbiam brokuły, kalafior i szpinak :-p Za to nienawidzę wręcz dyni.


szpinak jest pycha........a do kalafiora mam uraz z dzieciństwa...długa historia :)
 
reklama
ja daję nieprzegotowaną mineralną :/ jakaś wyrodna jestem czy coś? małej nic nigdy nie było...
 
Do góry