reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci :)

reklama
Bianka wcina w zasadzie wszystko...tylko nie wiem jak z tym glutenem, ale dziś się tym zajmę. Co do zapachów i smaków...Fakt zupki nie pachną fajnie, a dla nas w ogóle nie są "zjadliwe". Dla mnie wszystkie te zupy z indykiem, kurczakiem, cielęciną itd. śmierdzą kocim żarciem i podobnie też smakują. Ale Bianka lubi.
 
a mi podoba się zapach te ze świerzych warzyw. dziś zrobiłam podejscie do merchewki z ryżem. o dziwo zjadła ale pewnie dlatego że ona bardzo rzadka i nie miała jak wypluwać
 
Izaa dynia to tak śmierdzi, że aż ja nie mogłam wytrzymać karmiąc młodą:baffled:

Oj tak, straszny zapach. Całe szczęście, że Młoda wcina :-D


Dziękuję bardzo Izaa!!! I przez taka dawka przez 2 miesiące, tak?:-)

Przypomnij mi, bo nie pamiętam, czy Twe dziecię na cycu, czy mleku modyfikowanym.
Cyc - 2 miesiące
Modyfikowane, tak jak napisała Amelkowa, 2 miesiące + 2 miesiące
 
Musze się pochwalić że znalazłam coś co JUlce pasuje, słoiczki nadal w koszu kończą ale kupiłam na spróbe soczek Hippa marchew z jabłkiem po 4 mcu. Rozrobiłam część troche wodą i małej bardzo smakowało.
 
ja jeśli chodzi o gluten to podaje słoiczki które zawierają gluten ( po 5 miesiącu) - są deserki z biszkoptami hippa. Ja z tych leniwców jestem więc wolę gotowe produkty;P

Jak często dajecie dzieciom soczki? i czy w ogóle dajecie. Moja na szczęście lubi wszystko - tzn wszystkie słoizki, soczki, ale za to nie znosi pić czystej wody i herbatki... a mam ją przepajać bo za dużo je;P
 
reklama
Kasiulec, ja daję im jak akurat mam, ale mocno rozcieńczone. Raz, żeby nie przekroczyć tych 150ml, a dwa, że na dłużej wtedy starczają ;-)
 
Do góry