reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci :)

reklama
Asheara ja też mam ten Nestle kukurydziany ( Tesco , Rossman może jakaś apteka). Moje dziecko nie chce pić mleka z kleikami, kupiłam też ten ryżowy ale narazie nie otwierałam. Dawałam raz na spróbe słoiczek marchew z ziemniakiem i jabłko, w sumie chyba reagowała ok ale rewelacji nie było, za bardzo połykać nie umiała i jak już prawie pełno w buzi miała to pluła tym:eek::-D, ale doszłam do wniosku że jeszcze miesiąc zaczekam bo najlepiej jej smakuje zwykłe mleko.:tak:

Moja jest na kombinacji pierś plus modyfikowane ( ale pierś już mało i tylko raz w nocy) i prawie zawsze robi zielone kupy ale z brzuchem u niej nic się nie dzieje.
 
Moja jest na kombinacji pierś plus modyfikowane ( ale pierś już mało i tylko raz w nocy) i prawie zawsze robi zielone kupy ale z brzuchem u niej nic się nie dzieje.

Zielone kupy to zawsze sygnał, że coś jest nie halo i nalezy zrobić choćby ogólne badanie i posiew moczu, żeby wykluczyć bakterie.
 
a moje bejbe dzisiaj nauczyło się ode mnie robić AM i na hasło am mruczy i otwiera buzię aby łyżeczka mogła trafić do dzioba:-D
 
U nas (u Maxa) są ciemne, lekko zielone(po marchewce tylko pięknie pomarańczowe), ale to dlatego, że załatwia się raz na dwa dni. Bakterii zero. Innych przyczyn brak ;-)

Haha, Catedra, widziała jak Maxio je po prostu ;-)
 
reklama
A ja mam pytanko :-) czy zanim zaczne malej dawac ktores ze sloiczkow czy to owoce czy obiadki powinnam najpierw kazdego warzywa dac jej osobno zeby zobaczyc czy nie ma zadnych problemow? Czy moge po prostu zaczac od np ziemniaka z marchewka? I co ile dni powinnam wprowadzac cos nowego? Wczoraj np dalam malej 2 male lyzeczki ziemniaka (zblendowanego), zjadla ze smakiem :tak: ale czy to oznacza ze powinnam przez kilka dni podawac tylko ziemniaka i sprawdzic czy nic sie nie dzieje czy moge np nastepnego dnia cos innego dawac?
 
Do góry