A
Agutek
Gość
Ty to masz dobrze tez bym chciala pospac cala noc![]()
Ja też

A już szczególnie wtedy, gdy będę chodzić do pracy :ninja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ty to masz dobrze tez bym chciala pospac cala noc![]()

I trochę marchewki z jabłuszkiem
Nie dawałam za dużo, bo znów od dwóch dni nie mamy kupki, a po marchewce może mieć jeszcze większe problemy..Ale jabłuszko powinno pomócSoczek jabłkowy nie przechodzi.. Nawet rozcieńczony.. Mały dziś się tak krzywił i wypluwał smoczka, nic nie wypił.. Natomiast jabłuszko zjedzoneI trochę marchewki z jabłuszkiem
Nie dawałam za dużo, bo znów od dwóch dni nie mamy kupki, a po marchewce może mieć jeszcze większe problemy..
.
Ale chyba nie jest głodny bo spał ładnie od 20 do 5.. Pojadł z obu kamiennych piersi i pospaliśmy jeszcze do 8, po 9 dostał soczku jabłkowego, wypił 20 ml, a ok. 9.30 dałam mu Bebiko - zjadł tylko 60 ml.. 

