reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

Julek dal nam dzis niezly wycisk.
Nosilam go do 24 potem do 2.00 tatus, a potem znow ja do 4.00 bo tatus na rano do pracy.
Ogolnie mam troche dosc tych bolow brzucha.
Macie jakis skuteczny patent?
Proszek troisty i espumisan g. daja :baffled:
Mam sab simplex ale on jest od miesiaca. Chyba sie przemoge i podam wczesniej.:eek:
 
reklama
anija - u nas pomaga masowanie brzuszka i jednocześnie ogrzewanie suszarką :tak: Uspokaja to małego, który sobie przysypia przynajmniej na jakiś czas :tak: I chyba łatwiej mu bączki potem wychodzą :tak: No i podaję Espumisan, czasem herbatkę koperkową lub 50 ml wody przegotowanej, mocno ciepłej, ale nie gorącej, po karmieniu..
 
Julek dal nam dzis niezly wycisk.
Nosilam go do 24 potem do 2.00 tatus, a potem znow ja do 4.00 bo tatus na rano do pracy.
Ogolnie mam troche dosc tych bolow brzucha.
Macie jakis skuteczny patent?
Proszek troisty i espumisan g. daja :baffled:
Mam sab simplex ale on jest od miesiaca. Chyba sie przemoge i podam wczesniej.:eek:
ło to naprawdę niezły wicisk:szok:
Ja dzisiaj kupiłam Natalce herbatę hipp koperkową zobaczymy czy pomoże:confused: naszczęście nie ma problemów z nią w nocy a w dzień troszkę tylko się popręży.
 
anija jak dziecko cierpi to nie ma na co czekać
mam nadzieję, że sab simplex pomoże i już nie będziecie musieli się męczyć
a Julek nie będzie cierpiał
 
Julek dal nam dzis niezly wycisk.
Nosilam go do 24 potem do 2.00 tatus, a potem znow ja do 4.00 bo tatus na rano do pracy.
Ogolnie mam troche dosc tych bolow brzucha.
Macie jakis skuteczny patent?
Proszek troisty i espumisan g. daja :baffled:
Mam sab simplex ale on jest od miesiaca. Chyba sie przemoge i podam wczesniej.:eek:

anija sab jest od 3 tygodnia więc śmiało! ja dokupiłam właśnie 2 kolejne buteleczki:tak: mam nadzieję, że Juleczek już nie cierpi:tak: :happy:
 
dziewczyny nawet nie wiecie jakie macie szczescie ze was to ominelo
nie moge juz patrzec jak sie mlody meczy

Magda ile kropel podajesz i jak czesto?
Ja nie szprecham a ulotka tylko po germansku
 
sab simplex co to jest:confused:
u nas wczoraj znów Natalka spała jak drzewo od 19 do 2 :szok: a o 2 musiałam ją wybudzić bo cycki by mi eksplodowały aż musiałam ją z dwóch piersi karmić:szok: ale przynajmniej jestem wyspana:-D
 
reklama
Dziewczyny Tristan robi raz na dzien kupke
to raczej stanowczo za malo
co prawda qpa pokaznych rozmiarow jest ale to i tak tylko jedna na dobe
:szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
macie jakis pomysl na kupke




u nas tez tak jest
w nocy spokojnie spi a od rana steka meczy sie i prezy
i na raczki chce ciagle :szok: :szok: :szok:
 
Do góry