reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Menu naszych pociech - mniam mniam

Lilijanna

Fanka BB :)
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Miałam to zrobić już dawno. Nie wyszło. Pierwszy post sobie zostawiam do zaktualizowania po nowym roku.

reklama

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Muszę popracować nad menu Adrianny, ostatnio nam się rozjechało. Najbardziej dobija mnie nie jedzenie kolacji ze mną, bo z babcią to zje, pod warunkiem, że mamy nie widzi, a potem budzenie w nocy na mleko z wrzaskiem jakby Ją ze skóry obdzierali. Strasznie to działa na moją psychikę. :-( I co wieczór mówię sobie, że od jutra nie ma bata normalne kolacje, ale jak nie chce to Ją puszczam. Muszę pokombinować.

Co jedzą starszaki na kolację?

just79

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
U nas ostatnio z jedzeniem zwłaszcza popołudniowym nie najlepiej - tu skubnie, tam skubnie, ale o konkretnych posiłkach ciężko mówić. Efekt był taki, że chyba przez głód budził się rano jak wstawałam do pracy.
Tak więc regulowanie jedzenia jest również moim wyzwaniem...

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Just79, Kaira24 - czy Wam mleko Nan robi się grudkowate/taka klucha? Kupiłam zamiast Gerbera, bo naszego nie było i powiem szczerze, że gdybym miała komuś to mleko polecić to chyba musieliby mi za to płacić, robią się grudy, że hej. :-(

W ogóle to mleko do mnie nie przemawia, chyba jakieś dziwne opakowanie trafiłam.

Ostatnia edycja:

just79

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Lili, a co Ty dokładnie kupiłaś, bo dla Twojej staruszki to już Nestle Junior się należy ;-) - to jest MM na po pierwszym roku do wyboru smak neutralny, waniliowy i miodowy - z mojego doświadczenia rozpuszcza się całkiem dobrze, tylko trzeba chwilę energicznie potrząchać butlą.

A jak kupiłaś NAN 3 to nie dziwię się Twojemu wkurzeniu - to mleko najgorzej się rozpuszczało, nie wiem czego tam dodają, ale miałam wrażenie, że nawet po rozpuszczeniu jest to taka jakby zawiesina - bardzo rzadki kleik, czy takie cuś (nawet zwykły NAN 3, a nie NAN 3 R - który jest celowo z kleikiem). Właśnie zobacz czy przypadkiem R nie ma w nazwie to by oznaczało, że jest zagęszczone kleikiem.

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Nestle Nan 3 PRO Junior. Tylko takie było u nas w Lidl'u dla juniorów. T-R-A-G-E-D-I-A! :dry: Ale dobrze wiedzieć, że takie dziwne mleka mają obok tych normalnych też. Nigdy więcej, wolę Gerberka, 2 razy machnę i mleko gotowe. ;-)

Just79 - więc wczoraj u nas kolacja, jajecznica z dwóch jaj, do tego skiba chleba wkruszona w tą jajecznicę i zjedzona prawie cała. Do tego mleko i pobudka rano była. :tak: Więc jak nie ma porządnej kolacji to w naszym przypadku chyba ta pobudka z wielkim rykiem to faktycznie głód i wtedy po podaniu mleka zasypiała od razu, więc raczej nie było to widzi-mi-się. No nic muszę tych kolacji pilnować.

just79

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
My póki co nadal wierni Nestle Junior jesteśmy - ważne, że pije sobie rano i wieczorem po te swoje 150 ml ;-)

U nas wczoraj też jajecznica była, usmażyłam dwa jajka, ale Sz pewnie jedno z kawałkiem zjadał - cóż ten typ tak ma ;-)

daaa

Rozwiązania
0
Mnie jakiś czas temu Just zainspirowała mlekiem Nestle Junior ;-) Tzn. zapomniałam o jego istnieniu, a już jakiś czas zastanawiałam się nad zmiana mleka. Kupując bebilon 200zł nam miesięcznie szło, więc trochę przeginka :sorry2:Daria zaakceptowała nowe mleko, baaa... nawet chętniej je pije niż stare. Jest dużo plusów naszej zmiany - fajna cena, częste promocje, łatwo się rozpuszcza itp. Tylko kupy mamy twarde jakieś (takie kozie bobki:sorry2:) :dry:I nie wiem, czy to od mleka, czy od dokarmiania młodej byle czym przez dziadków :baffled: No, ale tragedii też nie ma - kupa jest 1lub2 razy dziennie bez jakiegoś specjalnego wysiłku.

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Daaa - Ada w tym samym okresie co Daria też robiła kupę-kozie-bobki. Czasami było ciężko i pomagałam Jej czopkiem i potem znowu się odetkała. To raczej nie mleko. U nas samo po jakimś czasie przeszło.

A propo byle czego - Ada uwielbia zupy babci, w stosunku do tego co my jemy to przesolone jak jasna cholera :-(

reklama

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
Just79 - po 4 dniach doświadczeń, mogę śmiało twierdzić, że przespana nocka zależy w naszym przypadku od pełnego brzuszka. Raz mniej dałam, bo chciałam zobaczyć i była pobudka na mleko, także swoją nocną dawkę Adzik musi dostać. :yes:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry