reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych pociech - od mleka do "kotleta"

mgordon

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Marzec 2011
Postów
1 096
Miasto
Bydgoszcz
Juz niedługo zaczniemy dodawac nowe pozycje do menu naszych milusinskich.
Mamusie karmiace mlekiem modyfikowanym zaczna pewnie predzej (po ok. 4 miesiacu),
a karmiace piersia troszke pozniej (po ok. 5-6 miesiacu).
Wydaje mi sie, ze taki temat sie przyda.
 
reklama
mam pierwsze pytanie do dziewczyn karmiacych mm. Ile zjadaja wasze maluszki na raz (srednio) i jak czesto dostaja butle w ciagu dnia.
Olek domaga sie juz co 2 godziny i wypija ok. 120 ml wody + 4 mleka.
Boje sie , ze go przekarmie.
 
m6853416.jpg
m6853417.jpg
 
Tak w ramach przygotowań do dodatkowych potraw zrobiłam wczoraj kilka słoiczków przecieru jabłkowego :D Prosto z drzewa, nie pryskane, bez chemii :D Może Hanuli posmakują. Póki co jest tylko na cycu. Po 5 miesiącu zamierzam dodawać jej przeciery z warzyw :)
 
fajny temat pewnie sie przyda mamom które mają pierwsze dziecko :-)
ja karmie piersią ale będę wprowadzać po 4 m-cu już inne pokarmy bo jak Mati będzie miał 6 m-cy to ja musze iść do pracy :-( i jestem zmuszona coś wprowadzić...
więc dla mnie super temat :-)
 
ja idę do pracy za 3 tygodnie ale zamierzam karmić tylko piersią przez 6 miesięcy. Już gromadzę zapasy mleka na czarną godzinę, potem będę odciągać w nocy i w czasie karmienia, które mała opuści. Dostanie moje mleczko w butli z rąk tatusia. No a po 6 miesiącu pierwsze przeciery warzywne, marchewka, ziemniaczek itp. Chociaż najbardziej nie mogę doczekać się owocków! Jabłuszka, jagody... mniam:)
 
reklama
Do góry