reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

Danonki je ,bo jest to jedna z niewielu rzeczy jaja jej smakuje.Czasami je tez bakusia lub Danio .Próbowałam najpierw z jogurtami nestle dla dzieci to ją odrzucało.Naturalnego też nie chce.Obiadków nie znosi.Kaszki je kaszę mannę bobovity i z rosmana mleczna z herbatnikami.
 
reklama
Franek otwiera buzię szeroko prawie na wszystko. Odrzucił jedynie groszek wczoraj :-)
A kiwi i w ogóle cytrusy właśnie dlatego, że mają sporo witamin chciałabym podawać. W sumie my za 3 tyg kończymy rok, więc chyba przestanę się ograniczać.
 
My dzis bylismy po recepte na mleczko,pani w rejestracji pyta sie czy bylismy u alergologa bo oni niby mleko moga wypisac tylko do roku,potem to chyba musi zlecic specjalista.Pani doktor wypisala nam skierowanie i powiedziala ze mozemy spróbowac podac Patrykowi dla proby jakis nabiał,jogurcik lub cos innego.Mozemy rowniez kupic bebilon zwykly i spróbowac podac troche,jesli nie bedzie zmian i bedzie ok to mozemy przejsc calkowicie na normalne mleko.
 
Liduśka je jogurty naturalne- tak normalnie bez owoców wcina. Danone wg mnie jest w ogole do kitu- jedynie aktivia do mnie przemawia. I nie pisze tego "bo tak uwazam" tylko mąż badał jogurty na zajęciach z żywienia i baaaardzo słabo wychodziły. Dobre jogurty naturalne ma bakoma i pilos z Lidla- oba gęste i z dobrym składem;)
Na drugie śniadanko polecam kanapeczki ze smarowidełkiem- 1 jajko, pół łyżeczki masła, szczypta ziół prowansalskich- blender i gotowe. Bez soli, jako nowy sposób podania jajka. Smakuja tez mi samej dlatego polecam;) Dla małej kroję w maciupka kosteczkę i je sobie widelczykiem
 
A na obiadzik u nas najbardziej smakuje risotto z brokułami: 100_4834.jpg
 
reklama
Zuzia je danonki i danio waniliowe, czasami dodaje do tego jakieś przetarte owoce, biszkopty, chrupki kukurydziane, obiadki te co my jemy tylko mocno rozdrobnione i bez soli....je duzo rzeczy ale w malutkich ilościach...popołudniu jeszcze troche zupy ze słoiczka lub gotowgo dania
 
Do góry