reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

reklama
:)
Faktycznie wesolutko tu u Was.
A co do meridii zalecana jest osobom o BMI pow30 ze współistniejącą cukrzyca typu 2 lup dyslipidemią.Powinien byc stosowany,gdy inne metody niefarmakologiczne nie dawały efektu zmniejszenia masy ciała o5kg w ciągu trzech miesiecy.karmienie piersia jest przeciwskazaniem do jej stosowania!Lista przeciwskazań jest ogólnie dośc długa.Działania niepożądane pojawiaja sie w pierwszym miesiący zażywania,ale lek wpływa na wątrobę(tam sie metabolizuje) i może się okazać za kilkanaście lat trzeba będzię walczyc z tabletkami osłaniającymi i leczącymi wątrobę (tez nizły koszt).
Dlatego myślę,że lepiej zostawic to cudo dla bardzo otyłych. :)
Powodzenia w walce z kilogramami.
Pozdrówka dla wszystkich mam i dzieciątek!
 
W ostatnim czasie zrobiło się bardzo wesoło... ;D A odchudzanie to przecież niż śmiesznego, prawda ???
 
Najpierw zasadniczo: słyszałam, że meridię przepisuje się tylko w wypadkach kiedy jest naprawdę niezbędna tzn. kiedy ktoś jest naprawdę otyły i na przykład musi szybko schudnąć przed operacją bo waga zagrażałaby jego życiu.Jestem zdziwiona, że jest inaczej ale w każdej branży jest też czarny rynek, vide ostatni post.Poza tym jednym ze składników jest amfetamina, która wyłącza ośrodek łaknienia. Przeciwwskazań jest mnóstwo, skutków ubocznych jeszcze więcej.

W kwestii niezasadniczej: Anetas mam wrażenie, że celowo nas prowokujesz swoimi wypowiedziami.Lubisz się kłócić? Jeśli tak, to robisz to w mało wybredny sposób wyśmiewając słabości i niedoskonałości innych. Nie wierzę, że sama jesteś taka idealna, z zainteresowania tematem wynika, że nie, a ponadto, że Tobie nawet nie chce się spróbować nad sobą popracować.Wściekła jestem, że dałam się sprowokować ale to nie pierwszy wątek, w którym docinasz innym.
 
Chyba wszystkie tu obecne dałyśmy się sprowokować... ;)
A tak na poważnie, to gdybym ważyła 90-100kg to pewnie bym się nie zastanawiała nad skutkami ubocznymi, ale w prypadku 5kg... szkoda zdrowia. :)
 
anetas pisze:
A przy okazji jesteście tak przewrażliwione, że człowiek boi się jakkolwiek zażartować, bo od razu zlinczują słownie.
A to miał byc żart, że śmiać Ci się chce, jak czytasz moje posty ???

Widocznie nie zrozumiałam... :mad: mało "kumata" jestem... :(

Może na przyszłość przemyśl swoją wypowiedź zanim coś napiszesz. ::)
 
kurcze ...a myślałam ze ja jestem kumata a tu wyszło ze tez nie moze założymy wątek "wszystkie mało kumate" tam chociaz bedzie rozmowa na naszym poziomie ;)
 
hmmm ja też się zastanawiam kto ma problemy z interpretacją(mnie uczyli tego na studiach ;). Anetas wychodzi na to, że nikt Cie nie rozumie i każdy się czepia.Wydawało mi się, ze sama przyznałaś, że śmiejesz się z odchudzających się dziewczyn(konkretnie z Agnexx), cóż nie każdemu dana smukła talia. Problemów z wagą nie mam, bo jest w normie :p , a w wątku dla odchudzających się walczymy raczej ze słabościami niż nadwagą.Zajrzałam tu ze względu na koleżankę, która jest przed operacją.Twoje posty czytam bardzo uważnie, inaczej miałabym problem z napisaniem Ci czegokolwiek, bo trudno odpowiadać komuś w ciemno ;D
P.S Ja czytałam tylko "Dziennik Bridget Jones"
 
reklama
Dziewczyny!!!Myślę ,że stwarzacie sobie niepotrzebny problem.
Weszlam na tę stronkę ponieważ szukałam czegoś na temat Meridii,a tu proszę.. :) :)
Nie sprzeczajcie sie o takie bzdury,łapiecie sie za słówka.NIE MA SENSU!!!
Mają niektóre z was świętą rację,że nie warto dla kilku zbędnych kg,sięgać po ten lek.
Powiem wam ,że sama zastanawiam sie ogromnie cieżko i długo,czy sprobować,czy nie.
Dlatego weszłam na tą stronkę,chciałam sprawdzić zdania innych na temat tego leku.
Ja mam 26 lat,dwoch synków(8 i 3 lata)i 40 kg!!!!!!!!!!!nadwagi.Nie ma chyba już dla mnie ratunku,bo próbowałam już wszystkich mozliwych sposobów,efekt końcowy to 110kg.
Dlatego w ostateczności (a szczerze mówiąc jestem już u kresu wytrzymałaości),chciałabym sie zdecydować na MERIDIE!!!
Tylko jest jeden problem,dlaczego to takie drogie cholerka :( ???
P.S.Mam pytanko,jeżeli zdecydowałabym sie na kupienie tych zagranicznych odpowiedników,jaką mam szansę,że to nie oszustwo,czy ktoś może mi to zagwarantować?????????????????????????
 
Do góry