reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Lidzia moze warto zmienic lekarza?
Jestes młoda wiec nie wszystkie objawy wystepuja ale zblizasz sie do 30-tki i organizm da znac o sobie i juz przecież daje skoro nogi puchna.A puchna bo za duzo ciezaru nosza na sobie.
 
reklama
lidzia- ja bym sie w meridie nie pakowala... jesli juz chcesz sprobowac diety cud, to moze zainteresuj sie herbalife...? ja schudlam na niej kiedys ok. 10 kilo, bez efektu jojo. przytylam od tegoczasu sporo, ALE O WIELE POZNIEJ. znam tez osoby, ktore zrzucily wiele wiecej. nie jest to idealne rozwiazanie, bo po pierwze drogie, po drugie, niestety, wymaga zastapienia 1-2 posilkow "pysznym" koktailem... ale jakbym miala kase, to sama bym kupila.
poza tym moze powinnas poszukac jakiejs grupy wsparcia. kobiet z podobnym problemem. to motywuje.
ja tez mam spora nadwage. obecnie waze 80 kg z hakiem. 20 chcialabym zrzucic. kilka dni temu zaczelam nad tym pracowac i na razie niezle mi idzie. to co, bierzemy sie za siebie? :)
 
Jeżeli się zdecyduję to na pewno dam jak najszybciej znać,ale myślę ,że jedno opakowanie to jak dla mnie troszkę mało :laugh:,a jeszcze muszę sie dowiedzieć od lekarza,może są jakieś zniżki na te leki.....
Pozdrawiam,na pewno sie odezwe Lidka
 
Grupa wsparcia to jest świetny wynalazek. ;) Ja odkąd odchudzam się na wątku " od 27 VI mamy karmiace sie odchudzamy !" schudłam już 4kg i idzie mi o wiele lepiej, niż w samotności. ;D
 
Marianeczko!!!
Masz rację ,wezmę sie za siebie. Mimo wszystko ja zaczęłam już,zrezygnowałam z pieczywa,słodkiego w każdej postaci,mam rower stacjonarny i jeszcze tylko do niego się przekonuję,bo straszny ze mnie leń,ale dziś na pewno przejadę parę kilometrów :laugh: :laugh: :laugh:
Cholerne życie no nie ???
Ale co mi tam może w końcu sie uda ;)
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
Ja też mam rower stacjonarny i jeżdżę codziennie 45 minut. Po miesiącu uzależniłam się od niego i teraz nie wyobrażam sobie, aby nie pojeździć wieczorem.
lidzia7905 - spróbuj, a zobaczysz, że Twoje samopoczucie sie polepszy. ;)
 
sorry, ale mnie sie nie podoba ta propaganda lillalui... to zwykla reklama i jeszcze te "chwyty" - mam ostatnie opakowanie... hehehe
 
No fakt,hm ???
Coś jest w waszych spostrzeżeniach,czego ja przedtem nie zauwazyłam,ale teraz......no muszę to przemyśleć. ::)
 
reklama
lidzia7905 - może warto zainteresować się również innymi środkami, np. to co proponuje Marianeczka. Firma Herbalife dobrze się kojarzy, no i środek wypróbowany. ;)
 
Do góry