reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Dołączył(a)
18 Maj 2005
Postów
1
siemka wszystkim mamom i nie tylko!jestem troche przy kosci chciala bym zżucić troszke sadełka czy ktoś nie ma odsprzedać meridie?próbowałam jej kiedyś jest super.ale po drugim dziecku znowu pokazało sie tu i tam troche sadełka.prosze o kontakt :D sylwia666
 
reklama
Witam!!
Mi zostalo opakowanie MERIDII ale poniewaz mam je z boliwi to ma inna nazwe tam nazywa sie IPOGRAS ale jest to to samo sprawdzilam!!!
 
a jak u Pani wyszla ta dietka z meridia... konkretne reultaty jakies... czy znaja moze Panie inne odpowiedniki... tzn. tańsze????
 
Witam, chciałam zapytać czy MERIDIA można kupić w Polsce?? czy nie ma tych tabletek? I jaka jest ich cena. Pozdrawiam
 
Sorki ze tak dlugo nie odpisywalam, ale mialam problemy z wejsciem na stronke :-[.
Meridia jest na polskim rynku i kosztuje cos kolo 400zl. ale nie wiem dokladnie.Ja mam ja z boliwi skad przysyla mi je kolezanka bo jest taniej. :D schudlam juz 10KG!!! niewiem jak inne dziewczyny ale ja sie czuje swietnie ,tylko mam sucho w ustach i ciagle cos pije(lepiej pic niz jesc!!ha ha :laugh:)nie ciagnie mnie tak do jedzenia!!a to juz w moim przypadku wyczyn! :laugh: oprocz tego chodze na basen i duzo spaceruje ale nic na sile.Poprawilo mi sie tez odwodnienie :laugh: to znaczy w koncu nie budze sie z opuchnietymi jak banie stopami i rekami!!!Dla mnie to byl KOSZMAR!!ale pewnie niektore z was cos o tym wiedza :).OGOLNIE MOWIAC JA JESTEM Z NICH BARDZO ZADOWOLONA POMIMO TEGO ZE SA DROGIE WARTO!!!
aaaaa pamietajcie zeby brac je rano bo dzialaja one okolo 16godz. ja wzielam raz wieczorkiem i mialam po spaniu ;D!!
 
witajcie!! Ja biore to od niedawna. Meridie. Od lekarza na recepte. Apetyt spada do zera. W zamian musze zapłcić: np. nie moge prowadzić auta, próbowałam , ale zero koncetracji, czuje się źle, jak po silnych dziwnych prochach. To kosztuje sporo, ale lekarka mi powiedziała ze jest taka jedna apteka w Łodzi, w której mozna meridie kupić o ok. 100 zł taniej. Oczywiście bylam i kupilam i to sporao taniej. Powodzenia w chudnęciu.
 
Meridię w wersji tańszej (bo produkowanej w krajach gdzie nie obowiązuje prawo patentowe leków) można kupić już nawet za 150 złotych za 30 tabletek 10mg.
To jednak prawda - kobiety w ciąży i karmiące nie powinny jej stosować - tak samo jak osoby które mają tendencję do nadciśnienia.
Ja przyznaję - udało mi się schudnąć w ciągu miesiąca 9 kilogramów - to nie żart.
 
reklama
Witam!
meridie mozna zakupic u nas na rynku juz od 330 zlotych (30tabletek 10mg).Niestety trzeba "zbadać" rynek aptek, ponieważ w każdej aptece jest inna cena. Spotkałam sie nawet z ceną powyżej 400 zł. Meridię biore dopiero od kilku dni i szczerze mówiąc nie znam jeszcze rzadnych skutków ubocznych ani tym bardziej rezultatów. Byłabym wdzięczna za informacje dotyczące przebiegu kuracji za pomocą tego leku. 8)
 
Do góry