reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Jestem zdania ze po srodni chemiczne warto uderzyc jak juz nie ma innej mozliwosci i nasze "ja" zel czuje sie w grubszej skórze ale gdy chudninemy chociaz z 200g na tydzień to lepiej dłuzej ale walczyc samemu bez wspomagaczy. MOze fajnie chudnac bez wysiłku ale dla naszego ciało rozciagnietego porodami i ciaża przyda sie troszeczke gimnastyki aby zwitczałe miescie nabrały wigoru. Sama czytam wszystkie nowalijni dietetyczne i na odchudzanie czasami ze zwykłej ciekawosci jedyne co brałam to kiedys chrom bo ograniczal smaczek na słodkie ale przyznam sie ze nawet do tego brakowało mi mobilizacji bo sie przeterminowało> Meridia i tym podobne sa dla ludzi "bez szans" czyli dla tych co waza ponad 100 kg reszta niech walczy a odrobina potu nikomu nie zaszkodziła :)
 
reklama
a jeszcze jedno zamiast nabijac sie z tych cwiczacych i walczacych naturalnie o swoje ciało wezcie sie same za siebie moze na starosc zamiast brac tabletki na watrobe bedziecie brac tylko witaminki i z wnukami biegac po parku a do tego ostatniego trzeba zdrowia a sport to zdrowie wiec CWICZMY I JEDZMY SAŁATE Z LODAMI  !!!!!!!!!!!   ;)
 
a ja po zakończeniu karmienia piersią zamierzam brać sibutraminę.
3 lata temu schudłam na niej 25kg. i żadnych skutków ubocznych nie miałam.
polecam.
 
a ja nie. ja chyba zawsze na łatwiznę idę. :)
zresztą po obliczeniu mojego bmi wychodzi że jestem już otyła :(
 
Ja nie wiem kto tu cos zle interpretuje albo kto tu jest naprawde przewrazliwiony....??????

Anetas nie tylko Agnexx ma przerywniki w odchudzaniu zajadajac czasami cos słodkiego bo ja rowniez ale najlepsze w tym wszystkim jest to co sama zauwazyłas, przyznaje sie do tego na forum i własnie to jest dowodem ze ma SWIETNE POCZUCIE HUMORU ktorego chyba TOBIE brakuje bo masz strasznie ciety jezyczek i Twoj post ja tez musiałam zle zrozumiec bo tez mi sie nie podobał :p

 
...no .... zdenerwowałam sie.... i to strasznie... :mad:


chyba zjem paczka ale gdzie tu o tej godzienie go dostac???? :-[

a rano polece po chemie do zakładu chemicznego (jest taki w luboniu) albo nie bo karmie jeszcze...no to wezme na przyszłosc .... poczeka ;)

a wogole to ide spac do jutra mi przejdzie :p
 
Gośka29 rozbawił mnie Twój ostatni post. :D Nie ma co się denerwować, szkoda zdrowia. Ja już się przyzwyczaiłam do ciętego języczka anetas. ;)
 
mówiłam ze dzis mi przejdzie ale na paczka i tak mam ochote bo dawno nie jadłam ale po wczorajszym McD chyba jednak sobie odpuszcze ;)

ps ja sie nie przyzwyczaiłam :mad:
 
anetas ty dziewczyno chyba jesteś bardzo znerwicowana. polecam neospazminkę. ;)

pozdrawiam.
 
reklama
Nie mam lodów bo ktos mi zdzarł !!!!!!!!!!!!
Własnie o tym myslałam na sniadanko do kawki oczywiscie ale nic z tego i zjadłam musli z jogurtem :(

Powiem wam jednak ze ta meridia mnie interesuje pod wzgledem medyczmym ja tego stosowac nie bede bo mam jeszcze 2-3 kg do zrzucenia ale ciekawia mnie jednak wypowiedzi dziewczyn co to brały. Bo takie cudeńka zawsze sa ciokawe. A człówiek wie czy kiedys sam nie bedzie musiał az tak sie odchudzac albo ktos z rodziny ? Oby nie! A na razie mam jeszcze siłe walczyc idzie mmi to co prawda jak krew z nosa ale jakos idzie i to jest najwazniejsze!

sibutramina to jest jakis zamiennik czy zupełnie cos innego ??? Bo ja sie juz pogubiłam
 
Do góry