reklama

Męska logika wiecznego piotrusia pana

Temat na forum 'Trzymaj się ojciec' rozpoczęty przez KINDZIA100, 16 Sierpień 2005.

1. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Hejj panowie,mam do was trudne(dlamnie)pytanie. ??? w przyszlym roku,lutym mamy zamiar postarac sie o dzidziusia ale ja mam obawy....boje sie ze kobiety w ciazy sa nie atrakcyjne dla mezow ehh  ze poprostu drazni ich widok wielkich brzuchow i duzych tylkow zmienionej twarzy.Moj przyszly maz mowi mi ze to nie prawda i stara sie mnie przekonac do swoich racji.Powiedzialam mu ze jak bede w zaawansowanej ciazy a on mi powie ze jestem sexi to go zabije za wierutne klamstwo.Decyzje o dzidzi musze podjac do konca sierpnia.Powiedzcie mi jak to wyglada naprawde.Bardzo mi zalezy....

2. Lukasz

Lukasz Początkująca w BB

Czesc Kindzia :)

Z mezczyznami jest roznie. Moge mowic tylko za siebie - dla mnie moja Pani jest najpiekniejsza :) W okresie ciazy miala cudowny brzuszek (ktory bardzo mi sie podobal - i moglem do niego mowic :) niesamowite wrazenie...). Niemniej jednak - jesli wmowisz sobie, ze jestes nieatrakcyjna - nie pomoze nawet Twoj ukochany... Usmiechnij sie do siebie - kobiety w ciazy sa *NAPRAWDE* atrakcyjne. Oczywiscie - powtarzam :) - moge mowic tylko za siebie i swoja Zone. :)

A co do "planow" na luty - zycze powodzenia, ale ponoc nie zawsze udaje sie w terminie ;) Nam udalo sie za pierwszym razem :)

Pozdrawiam i uszy do gory.
    Bedzie dobrze :)

3. reklama
  4. Arkadiusz

Arkadiusz Fanka BB :)

zgadzam sie z lukaszem. ja oczekuje maleństwa i sam fakt ze ukochana nosi moje dziecko sprawia ze jest ladniejsza, seksowaniejsza. podoba mi sie tez fakt ze teraz to my zdecydowanie mozmey wam we wszystkim pomagac i chcemy to robic wlasnie przez brzuszek i ciaze. to boskie uczucie patrzec jak ukochana kwitnie kazdego dnia.

5. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Dziekuje Panowie za reakcje na moj list!.To dla mnie wazne.Codziennie staramsieznalesc choc jeden pozytywny aspekt sprawy....I powoli zaczynam sie przekonywac :) Czekamna wiecej listow od mezczyzn.
    Pozdrawiam

6. marul

marul Gość

Ja uważam, że kobieta w ciąży (pomijając wypadki ekstremalne z Jerrego Springera) jest uosobieniem kobiecości. Zawsze uważałem i dalej uważam, że kobieta najpiekniejsza jest właśnie w ciąży. A teraz mówię z własnego doświadczenia, kobieta w ciązy jest też bardzo seksowna. I niedługo zaczynamy się starać o drugie dziecko...

7. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

dzieki za odpowiedz .......moja godzina zero sie zbliza WIELKIMI KROKAMI i musze podjac ostateczna decyzje.....

8. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

W sumie to ja nie jestem facet :( ale powiem ci jak mój facet reaguje na moje kształty a bynajmniej nie wyglądam superowo a wręcz jak słoń!!!
    Jestem w ciąży i czasem mam ochote na czekolade lub coś słodkiego a wtedy mój połóek krzyczy że i tak mam za dużą **** sami wiecie co... :(
    Zrobił się strasznie chamski jezeli chodzi o to.
    Nie wiem co będzie dalej, w pierwszej ciąży przytyłam 30 kilo zrzuciłam ok. 10 a teraz połowa ciąży i 8 kilo do przodu nie wiem co będzie dalej
    Zawsze miałam tendencje do tycia

Szkoda [panowie ze mój mąż nie uwaza podobnie jak wy

9. KINDZIA100

KINDZIA100 Fan(ka)

Jest mi przykro ze Twoj maz tak sie zachowuje.I jak tu ufac facetom??? Ja mam za soba bardzo zle doswiadczenia z poprzedniego zwiazku.Teraz jestem w bardzo udanym,satysfakcjonujacym i nie mam podstaw do podejrzewania narzeczonego ze moglby byc TAKA straszna swinia gdy bede w ciazy.....ale przeszlosc gdzies tam gleboko w srodku ciagnie sie za mna :p

10. reklama
  11. jus20sto

jus20sto Matka Wariatka

No... mój mężul zawsze mówił że dla niego moja figura nie ma znaczenia ale przeciez każdy facet to wzrokowiec i wiadomo że figura hipopotama nie jest pociągająca.

12. polo

polo Zaciekawiona BB

Ja Ci powiem,że okres ciąży u kobiety to także czas wzmożonych i CIEKAWYCH odczuć sexualnych dla obojga partnerów!Nie masz co się martwić ponieważ sama troszke inaczej będziesz odczówała podniecenie a i Twojemu mężczyznie może być jeszcze przyjemniej ;)!!!

Poleć forum