reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

reklama
hahaha..-Milunia to na bank lollipop, jest taka słodziutka:tak::tak::tak:
Myśle ardzesh że jesteś Pani Rożek
No a ja poczytałam dzisiaj jeszcze raz artykuły o tych naszych typach urody, no i chyba jestem jednak klepsydrą, a nie wiolonczelą, juz sama nie wiem.:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
To teraz ja kim jestem.... gruszką? wazonem? a moze walcem...
DSCF0021.jpg

DSCF0024.jpg
 
Ardzesh jesteś rożkiem. Widać, że sylwetka zgrabna, bary masz szersze niz biodra, nogi zgrabne. I jesteś w lepszej sytuacji niż większość rożków bo masz zaznaczona talię.
U lala! Możesz szaleć :-) :-)

Miki..na temat Lizaka -> hahaha ;-)
 
Ostatnia edycja:
jednym słowem czas sie wziasc za siebie od siedzenia przed komputerem sie nie schudnie ... a szkoda bo byłabym jak modelka :D
 
agata- moim zdaniem to jeszcze daleko Ci do jabłka,jak pamiętam jabłko z programu T&S to tamtą modelke mozna było naprawde toczyć, moim zdaniem jesteś najedzoną wiolonczelą :-p;-):tak::-D:-)
Jeśli moge, to masz ładne piersi tylko trzeba Ci porady experta [ Larkii] co do stanika. No i masz zarysowaną talie, moze nie jak klepsydra, ale masz talie. Nogi mocne, ale taką łydke można pokazywać spokojnie przy wyższym obcasie :tak::tak::tak::-):-):-) Jednym słowem, jesteś super :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry