reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

METAMORFOZY -Trinny & Susannah/ Gok Wan

reklama
Dziewczyny- najlepiej wklejcie zdjęcia, wtedy można będzie Wasz typ sylwetki porównać do zdjęć zamieszczonych przez meguska
No to wkońcu kim ja jestem - jabłko, wiolonczela, czy klepsydra?????????
[ fotka wstecz]

No to ja juz nie musze wstawiac zdjecia,bo Miki mam figure podobna do ciebie.Ja tylko mam cycuszki pomaranczki.:cool2:
Czytam opisy i w sumie tez nie wiem.Klepsydra,gruszka..ekk:eek:
 
Na wstępie mówię Heloł! :-)

Ja nie pasuję chyba do żadnego typu :eek:
Proszę o stworzenie jeszcze jednego typu sylwetki - ŚWINIA, czyli ja :cool2:
 
a ja nie wiem czy jestem jabło gruszka czy ? nie wiem co!
ramiona mam dosyc szerokie ale grabne biust mały brzuch wiekszy od biustu pupa i biodra szerokie uda masywne za to łydki szczupłe:eek:
zdjecie wkleje potem albo jutro bo samej mi dobrze nie wychodza:no:
 
a ja nie wiem czy jestem jabło gruszka czy ? nie wiem co!
ramiona mam dosyc szerokie ale grabne biust mały brzuch wiekszy od biustu pupa i biodra szerokie uda masywne za to łydki szczupłe:eek:
zdjecie wkleje potem albo jutro bo samej mi dobrze nie wychodza:no:
paaulisia20-Moim zdaniem jesteś wiolonczela, ale ja się nadal tych typów ucze i moze sie myle.:-)
 
a więc chwila prawdy!!! powiedzcie co ja jestem? :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • SDC16620.jpg
    SDC16620.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 133
  • SDC16622.jpg
    SDC16622.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry