reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metformina a utrata wagi

Ja biorę 2 razy dzienie po 500 (Siofor), tak patrze na wasze dawki i zastanawiam sie czemu tak mało o_O Ja mam diete ułożona od dietetyczki na której jestem już drugi miesiąc i schudłam 5kg. Siofor dopiero zaczęłam brać.
Co do diety staram się jej trzymać ale zdarzały mi się odstępstwa. Wpadła jakaś czekolada, sałatka czy ciasto. Gdybym trzymała się w 100% pewnie było by lepiej.
 
reklama
No a ja 8kg w 2 m-ce bez niczego tylko 2x1tabl 850mg.. Już się zastanawiam czy jakiegoś raka nie mam od tych stymulacji... [emoji23]
 
No a ja 8kg w 2 m-ce bez niczego tylko 2x1tabl 850mg.. Już się zastanawiam czy jakiegoś raka nie mam od tych stymulacji... [emoji23]
Masz IO i nie stosujesz diety z niskim indeksem glikemicznym? Kurde, nie wiedzialam ze jest taka opcja ;D Mi od razu lekarz powiedział że tylko dieta + tabletki + koniecznie ćwiczenia
 
Masz IO i nie stosujesz diety z niskim indeksem glikemicznym? Kurde, nie wiedzialam ze jest taka opcja ;D Mi od razu lekarz powiedział że tylko dieta + tabletki + koniecznie ćwiczenia
Tzn staram się jeść co 3h, male porcje, dużo wazyw i owoców. Ale raczej nie mam tak, że unikam pewnych produktów, smażenia czy słodyczy.
 
Dziewczyny zważyłam się dziś. -0.9 w tydzień, czy to ok? Nie chce mi się wierzyć. Niby jestem na diecie niskoglikemicznej, ale to nie dieta od dietetyka, tylko taka moja własna. Treningów nie uprawiam, jedynie zaczęłam więcej chodzić np. jak wracam z pracy to wysiadam kilka przystanków wcześniej i idę pieszo. Od 2 miesięcy biorę Glucophage, wcześniej 500x1 i waga nie spadała, potem 3 tygodnie temu dostałam 750x1 i waga ruszyła odpowiednio w pierwszym tygodniu -0.4kg, w drugim -0.3kg no a dziś się zważyłam i - 0.9kg. czy to nie za dużo? Biorę też euthyrox 50.
 
Ja w jakieś 2.5 miesiąca zleciałam prawie 8kg. I w sumie na tym stanęło.
Dziewczyny zważyłam się dziś. -0.9 w tydzień, czy to ok? Nie chce mi się wierzyć. Niby jestem na diecie niskoglikemicznej, ale to nie dieta od dietetyka, tylko taka moja własna. Treningów nie uprawiam, jedynie zaczęłam więcej chodzić np. jak wracam z pracy to wysiadam kilka przystanków wcześniej i idę pieszo. Od 2 miesięcy biorę Glucophage, wcześniej 500x1 i waga nie spadała, potem 3 tygodnie temu dostałam 750x1 i waga ruszyła odpowiednio w pierwszym tygodniu -0.4kg, w drugim -0.3kg no a dziś się zważyłam i - 0.9kg. czy to nie za dużo? Biorę też euthyrox 50.
 
reklama
reklama
Do góry