reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mętny mocz

Nalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Październik 2017
Postów
10 434
Cześć, jestem w 26+3tc. Już drugi raz od wczoraj zaobserwowalam u siebie mętny mocz, ale taki naprawdę mętny, jakby dosypac do niego mąki. Taka sytuacja była wczoraj wieczorem. Myślałam, że może za mało piłam. Przykladalam sie do picia i mocz był klarowny. A na wieczór znów jedno siku bardzo mętne, kolejne już ok. Nie mam innych objawów, nic mnie nie boli, nie piecze, nie kluje. Jestem na wakacjach i nie mam jak zbadać moczu. Mogę to zrobić dopiero w poniedziałek. :/ Czy taki mocz może się zdarzyć w ciazy? Wydaje mi się, że już tak miewalam czasem, a wynik i moczu do tej pory były prawidłowe, zarówno ogólne jak i posiewy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mętny mocz może świadczyć o infekcji. Jesteś w ciąży więc nawet na wakacjach jeśli coś Cię niepokoi trzeba znaleźć czas... Badanie moczu możesz zrobić w każdym laboratorium w Polsce. Kosztuje kilka zł..
 
Tylko np. Dziwne, że taki mocz się zdarzył raz na dzień. A np. Teraz po nocy piękny, zwykły i klarowny. 🤷‍♀️
 
@Nalia91 A na jakiej podstawie to określasz? Może masz sporo śluzu z pochwy i po prostu czasem miesza Ci się z moczem?
Widzę w toalecie. Że zazwyczaj jest taki przezroczysty, żółty lub jasno-zolty, a czasem się zdarza , że jest taki nieprzezroczysty. Całkiem możliwe, że miesza mi się że sluzem. To jest w sumie moja teoria, bo ja nie mam żadnych objawów dyzurycznych. I taki mocz wystąpił tylko 2 razy w ciągu 2 dni, reszta prawidłowa . Chyba, jakby to był ZUM to taki mocz by był cały czas?
 
@Nalia91 zrób badanie moczu jak najszybciej, bo możesz mieć stan zapalny. Poszukaj, gdzie w pobliżu masz laboratorium. Nie trzeba mieć dolegliwości bólowych i dodatkowych objawów, a w ciąży lepiej mieć pewność, że wszystko jest ok.
 
A czy autorko nie masz tez wysokiego ciśnienia ? Dobrze kojarzę ? Zrób jak najszybciej badanie , może się to wiązać z białkiem w moczu
 
reklama
Do góry