reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Metody rechabilitacji wcześniaków

W szpitalu synek był rehabilitowany metodą Vojty. Ćwiczenia kontynuuję w domu. I tu mam pytanie: Jak długo trzeba ćwiczyć, aby zanikł rozstęp mieśni brzuszka?
 
reklama
dzieki mamuski! ciesze sie ze maly robi postepy ale jak to mama - w przyszlosc patrze troche z niepewnoscia. ale trzeba myslec pozytywnie i dopingowac dziecko do pracy.
jesli chodzi o zabkowanie to moj Kuba byl tylko troche marudny i obeszlo sie bez wiekszych problemow. ale tez mielismy przerwe w cw prawie 2 tyg bo byl chory i powiem szczerze ze chyba mu to dobrze zrobilo.
justine - szczerze powiem ze slyszalam o rozstepie miesni brzuszka. co to jest?
 
W szpitalu synek był rehabilitowany metodą Vojty. Ćwiczenia kontynuuję w domu. I tu mam pytanie: Jak długo trzeba ćwiczyć, aby zanikł rozstęp mieśni brzuszka?
Wiesz mam już dorosłego syna który nie był wcześniakiem a miał rozstęp brzucha.Swego czasu jeżdziłam z nim na chirurgie z tego powodu.lekarz stwierdził,że to samo zniknie.Nie zniknelo.Zostało do dzisiaj...
 
Wygląda to tak jakby mięsień podłużny został przecięty na pół i na na środku jest ten rozstęp,
I wygląda czasami jak przepuchlina nadpępkowa u mojego Łukasza na początku właśnie taką przepukline stwierdził lekarz pediatra dopiero chirurg postawił prawidłową diagnoze.
 
czy ktoras z Was moglaby napisac jak Wasze maluszki zaczely siadac (i kiedy). moj maluch usiadl wczoraj z pozycji czworaczej doslownie na pare sekund. myslalam ze moze bedzie dalej probowal ale chyba mu sie odechcialo. tyle nowych umiejetnosci w ostatnich dniach!
 
chcialam sie tylko pochwalic ze moj bohater siedzi twardo i sprawia mu to wielka frajde! do tego na wszystkie sposoby probuje wstawac. mam nadzieje ze teraz tylko chodzenie i wszystko bedzie ok!
z perspektywy czasu ciesze sie ze sie nie poddalam i cwiczylam z nim nawet jak bylo bardzo ciezko!
 
reklama
Do góry