reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Męża można wytresować?

reklama
mi jedna ciotka zawsze mowila ze facet jak pies
trzeba go wytresowac

ino czemu mi kurka nie wychodzi???

ide czytac :)
 
nie wiem czy dałoby to u mnie radę ;D
po pierwsze spróbowałabym tylko zignorować pojękiwania mojego męża... ;D

po drugie ta kobieta w tym artykule traktuje męża jak zwierzę... wiem że to niby przenośnia ale troche to dla mnie obraźliwe( w stosunku do mężczyzn) :)
 
a czym w koncu jestesmy, jak nie zwierzetami? jakby tak przyjrzec sie otoczeniu, a i samym sobie, to roznice niewielkie, jesli odetnie sie te cala cywilizacyjna otoczke :)
 
niby tak,ale od zwierząt wyróżnia nas umysł,to że wiemy co jest dobre ,co złe itp. Ze zwierząt został w nas tylko instynkt.
 
byloby pieknie, gdyby ludzie odrozniali dobro i zlo.. gdyby to bylo oczywiste, a nie tak wzgledne, jak jest we wspolczesnym swiecie.
 
reklama
Do góry