reklama

Mężczyzna idealny

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez kolakinka, 21 Czerwiec 2009.

1. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Czy macie swój wzór prawdziwego mężczyzny ? a jacy sa Wasi mężowie czy własnie idealni ?

2. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

No mój jest prawie idealny ;-):-)

3. reklama
  4. kolakinka

No to rzeczywiscie daleki od ideału.To bardzo przykre i strasznie współczuje.
    Ja tez nie tak wyobrazam sobie idealnego faceta.

5. ala_oli

ala_oli Alicja i Alex

Moj mezus jest bliski ideału,bardzo go kocham,jest opiekunczy,madry,wyrozumialy,potrafi zapewnic nam bezpieczenstwo,nie pije,no moglabym tak bez konca wymieniac,wiadomo czasmi sie poklocimy,ale na oglol jest naprwade super:cool2::happy2:

6. kolakinka

7. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

No daj spokój ;)

8. Duksiura

Duksiura Zaciekawiona BB

mam podobnie jak Natalineczka555... co prawda nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, ale mamy poważne plany. Mieszkaliśmy w 2 różnych państwach i ja przez rok walczyłam o to, żeby móc do niego przyjechac i zamieszkać razem. Udało mi sie to przed 6 miesiącami. Przez pierwsze 2 miesiące było fantastycznie - ale z czasem on zaczął sie zachowywać, jakbyśmy byli od 20 lat małżeństwem :(. Prawie żadnego zainteresowania mną - nie to zę jest chamski, czy coś: jak juz mnie zauważy, to jest miło, ale to zdecydowanie ZA MAŁO! Ja nie oczekuję cudów i nie wiadomo czego, ale miło jest od czasu do czasu zrobic coś RAZEM, nawet po prsotu posiedzieć przed TV! A tu nie: on cały czas spędza przy komputerze, bo prowadzi tam szalenie ważne dyskusje polityczne, publikuje swoje wiersze itp... A ja czuję się jak zwierzę domowe: fajnie, że coś sie po domu kręci, ale to "coś" może pobawić się samo, swoja piłeczką :p. BIję się z myślami - i szukam powoli jakiegoś loukum, do któego mogłabym się wyprowadzić. Boli mnie to okropnie, ale czuję, że to najlepsze rozwiązanie :(.

Ostatnia edycja: 17 Maj 2011

Poleć forum