reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mialenia - opinie

beciulka_029

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2019
Postów
16
Miasto
Sopot
dzień dobry wszystkim mamom, tatom i starającym się. szukam opinii o produkcie na ujędrnienie biustu. staram się o dziecko i chciałabym już teraz zacząć intensywne smarowanko na brzuszek i własnie na piersi. jakiś czas temu usłyszałam o ten kremie w trakcie słuchania rozmów mojej siostry po tym jak była w ciąży. mówiła, ze jest bardzo fajny i ujędrnia biust po samym porodzie i po karmieniu. czy macie jakieś inne spostrzeżenie? szukam czegoś naturalnego, co faktycznie będzie działało ładnie na piersi. prosiłabym o poradę co mogę zrobić już teraz i czy krem ten polecany jest również przez was. będę wdzięczna za każdą opinię i spostrzeżenia. buziaczki !
 
reklama
Rozwiązanie
Rozstępy to sprawa genetyczna i choćby niewiadomo czym się smarować, jak ma się do nich predyspozycje to i tak będą. Oczywiście nawilżanie skóry jest bardzo ważne, ale na rozstępy nic nie pomoże. Chwyt marketingowy.
dzień dobry wszystkim mamom, tatom i starającym się. szukam opinii o produkcie na ujędrnienie biustu. staram się o dziecko i chciałabym już teraz zacząć intensywne smarowanko na brzuszek i własnie na piersi. jakiś czas temu usłyszałam o ten kremie w trakcie słuchania rozmów mojej siostry po tym jak była w ciąży. mówiła, ze jest bardzo fajny i ujędrnia biust po samym porodzie i po karmieniu. czy macie jakieś inne spostrzeżenie? szukam czegoś naturalnego, co faktycznie będzie działało ładnie na piersi. prosiłabym o poradę co mogę zrobić już teraz i czy krem ten polecany jest również przez was. będę wdzięczna za każdą opinię i spostrzeżenia. buziaczki !
Jeżeli Twoja siostra Ci poleca to stosuj. Masz już opinie od przychylnej i chyba wiarygodnej dla Ciebie osoby...no chyba, że wstawiasz ten post żeby raczej zainteresować nas tym produktem i przy okazji i możliwości jaką niesie forum zarekomendowac kosmetyk[emoji38][emoji6][emoji4]
 
Ja uzywam mialenii jakos od polowy lutego i mogę ci powiedziec, że moze i troche ksoztuje ale warto. Krem wchlania sie super i nadaje sie pod podklad, do tego robi bardzo zauwazalny lifting i odzywienie twarzy.
 
Rozstępy to sprawa genetyczna i choćby niewiadomo czym się smarować, jak ma się do nich predyspozycje to i tak będą. Oczywiście nawilżanie skóry jest bardzo ważne, ale na rozstępy nic nie pomoże. Chwyt marketingowy.
 
Rozwiązanie
Do góry