reklama

Michalek 26tc. 850 gram

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez irtasia27, 16 Lipiec 2012.

1. irtasia27

irtasia27 Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)

Michalek urodzil sie 13.07 ma zaledwie 850 gram
    Jestem ciocia Michalka , czy wiecie moze gdzie idzie kupic pampersy te od 0,5 kg?

Ostatnia edycja: 16 Lipiec 2012
  2. kachha87

kachha87 Mama Patryka :*

hej jestem mamą Maleńkiego Patryka i w sumie nie widziałam nigdzie w sklepach takich pampersów dla wcześniaków, ale widziałam na allegro. Proponuję poszukać tam :)

3. reklama
  4. irtasia27

na allegro widzialam te 0 ale one az tak od 1 sie nie roznia prawie niczym ,chcialabym kupic te z pampersa od 0,5 do 1,5 kg ale nie umie ich nigdzie kupic

5. calzedoniafruczka

calzedoniafruczka Fanka BB :)

Pieluchy bella happy 0 sa mniejsze od 1. Ja na allegro widzialam kiedys pieluchy dla dzieci z waga nawet ponizej 600 gram ale firma inna niz pampers

6. irtasia27

Michalek dostal wylewu daja mu 1% na przezycie bo niereaguje na nic

7. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Jakiego wylewu? krwi do mózgu? - jeśli tak ważne którego stopnia i w który obszar.
    Większość naszych dzieci miała nie przeżyć a żyją, ewnwtualnie miały być w ogromnej mierze niepełnosprawne.
    Większość z nich żyje i większość z nich ma się naprawdę dobrze.

Trzeba pytać lekarzy o wszystko.
    Gdzie mały leży?

edit: o ile się nie mylę, to chyba wszystkie "nasze" dzieci miały krwawienia do mózgu, w stopniach od 1 do 3/4

Ostatnia edycja: 16 Lipiec 2012
  8. melanie

melanie Fanka BB :)

a wiadomo którego stopnia wylewy? mój tez miał wylewy ijest z 25tcwaga 540g dałfacet rade...trzeba czasu....

9. irtasia27

maly lezy w bytomiu jaki wylew tego jeszcze niewiem zaraz zadzwonie do siostry

10. reklama
  11. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Wiesz, mój Wojtuś na starcie miał 30% szansy na przeżycie a potem, jak po kolei odkrywali co mu jest, to powiedziano mi, że jeśli przeżyje każdy kolejny dzień to będzie dobrze.
    Miał dwa wylewy krwi do mózgu, jeden z nich blokował nawet w pewnym momencie swobodny przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego ale ostatecznie wszystko samo się unormowało, tylko musiałam poczekać... Wtedy poznałam znaczenie słowa czekać...

12. irtasia27

taraz nieumie dodzwonic sie do siostry , chyba jest teraz ksiadz u malego a po ilu dniach dowiedzieliscie sie ze jest lepiej?

Poleć forum