reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

Temat na forum 'Białystok' rozpoczęty przez natalunia, 11 Październik 2009.

1. natalunia

natalunia mamusia :)

Dziewczyny, znacie może miejsca (kawiarnie, kluby), wktórych można się spotkać ze znajomymi a zarazem zabrać dzieci?

2. natalunia

Czy któraś z Was była w Białej na seansach dla matek z dziećmi?

3. reklama
  4. e-stera

e-stera Fan(ka)

A sa takie?

5. natalunia

6. e-stera

e-stera Fan(ka)

EEEEEEEE lipa, w niedziele to mam meza w domu i moge sobie pojsc sama albo z kolezanka.W tygodniu by lepiej zrobili, jest tyle mam ktore siedza z dziecmi w domach.a jak jest brzydka pogoda to nie ma co robic.

7. natalunia

W tygodniu nawet więcej kobiet z dziećmi poszłoby na taki seans, bo zazwyczja siedzą z dziećmi w domu. Ale dobrze, że w ogóle coś takiego u nas jest. Zawsze można im zasugerować jakieś zmiany ;-)

8. laparada

laparada Fanka BB :)

moim zdaniem fajna inicjatywa- tylko czemu raz w miesiącu?? ja odkąd jestem na zwolnieniu (cale 5 dni:) byłam w kinie już 5 razy :)

a odlot polecam w 3D, ale uwaga- płakałam jak bóbr!!!

ehh te hormony...

9. natalunia

Jeżeli chodzi o te niedziele w kinie - moja siostra była ze swoim rocznym synkiem i meżem i mówiła, że to super sprawa. Idziesz z całą rodzinką do kina i nie musisz kombinować z kim malca zostawić.

10. reklama
  11. Bialostoczanka

Bialostoczanka Początkująca w BB

Zawsze można się wybrać z maluchem na basen. Na ul. Stromej jest brodzik. Chodzą tam rodzice z bardzo małymi dziećmi, poniżej roku. Woda w brodziku jest cieplejsza niż w tym dużym basenie i jest mała zjeżdżalnia. :-)
    I kilogramów można się pozbyć i dziecko nauczyć pływać - przyjemne z pożytecznym ;-)

12. natalunia

A są tam jakieś specjalne zajęcia dla mam z małymi dziećmi?

Poleć forum