reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

Aneczka- na Dzięsięcinach mieszkam, przy samej ulicy Berlinga :)
E-stera!!! no to kurde zdolniacha jestes:) Już będe wiedziała do kogo się zgłosic jakby cos:) A jakieś zabiegi na twarzy też robisz typu maski, oczyszcanie itd? Gabinet masz czy tak domowo? Eee, no i te kolczyki mnie zaintrygowały...mogę jakiegoś linka prosić?skoro to antyalergiczne to może mi uszole by nie odpadły?
 
reklama
niestety tak, tylko złoto wchodzi w gre..hehe złota baba ze mnie :) nawet na metalowe guziki w spodniach...
takwogole to tak fajnie wszystkie blisko siebie mieszkamy :) normalnie nie moge sie ciepła doczekac i wtedy spacerki i spacerki...
 
Autobusem, 2, 3 przystanki-a piechotka na skroty to 15-20 minut hehe na Dziesieciny.
Jak sie spotkamy to przywioze kolczyki...............nie sprzedaje na allegro, dopiero od 2 miesiecy robie :-)
 
Dla mnie też pasuje piątek i wtorek (2 lutego). W Warszawie niestety też zimno, rano było -23 i najgorzej to wszędzie daleko (ok 2 godz w jedną stronę). No i tęskno do Paulinki. Do męża oczywiście też.
 
reklama
tez szukalam czegos takiego i nie znalazlam takich zajeć,wiem ze na slonecznym stoku jest taki maly brodzik do kostek i tam przychodzily mamy z malymi dziecmi bo kiedys sama z bratem chodzilam
 
Do góry