reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

reklama
Jeśli chodzi o basen z niemowlakami to Kajtek - Witamy na naszej stronie . Polecam. Zajęcia dla niemowlaczków od 3,5 miesiąca życia. Fajne prowadzące. Zajęcia na Mazowieckiej, Włókienniczej i Baranowieckiej. Na Baranowickiej jeswt woda ozonowana, ale z tego co słyszałam wcale nie jest lepsza od chlorowanej;p
 
Dziewczyny, ale tu pustki ostatnimi czasy:eek::happy: Ja to jestem właściwie postacią historyczną na tym forum, bo pisałam dosyć intensywnie jakieś 7 lat temu, kiedy ten wątek powstawał:tak: . Miałam wtedy nick Gosik (bez myślnika). Posty zostały, ale nie pisałam tak długo, że niem mam już dostępu do starego konta i musiałam założyć nowe. Czas leci, moja córka ma prawie 6 lat, a jakieś 1,5 roku temu urodziłam synka. Odkryłam ostatnio bardzo fajne miejsce blisko siebie, przyjazne mamom z maluchami i postanowiłam je tutaj zareklamować, bo miło wspominam pisanie na tym forum. Pozdrawiam wszystkie piszące tu mamy i wklejam link:

Wielki rodzinny piknik na powitanie wakacji, 2012-06-30, Imprezy Białystok Online - Portal Miejski Białystok (Bialystok): Imprezy: dyskoteki, granie do piwa, koncerty, kino, teatr, wystawy, wernisaże, festyny, wydarzenia sportowe, itp.
 
Polecam Poranki Malucha w Bajkolandzie na Lipowej.

W każdy wtorek od 12:00 do 14:00 mamy mogą spędzić czas z innymi mamami, napić się pysznej kawy i oczywiście odpocząć :)

Do dyspozycji: przewijak, podgrzewacz do mleka, mikrofala, basen z piłeczkami, bujaki, jeździki itp.

Przemiła Pani animator pomoże zabawić maluchy!

Miesięczny karnet na wszystkie wtorki (12:00 - 14:00) w cenie 45 zł/dziecko dostępny w Bajkolandzie lub na Bajkoland Centrum Rozrywki dla dzieci Białystok.
 
Bajkoland fajny jest, ale nie byłabym taka pewna, czy matka może odpocząć w Bajkolandzie. Byliśmy tam - pracownice i inne dzieci nie zamykały bramki i moje dziecko prawie za każdym razem wybiegało do drzwi wyjściowych.
 
Co do miejsc dla dzieci to oczywiscie deserownia Bella Vita. Jest kącik do zabawy dla maluchów. Mamy mogą się napic pysznej kawy i zjesc male slodkie co nieco. Od czasu do czasu organizowane sa takze specjalne happeningi dedykowane dla dzieci. Na prawde swietne miejsce. ja z mezem i dzieciakmi jestesmy tam co niedziele. Jak ktos nie kojarzy to wklejam link do strony.
Bella Vita
Moge tez polecic sklep internetowy moze nie tylko dla mam ale dla zapracowanych mam sprawdza sie jakby najbardziej. Ja nie znosze wydzodzic z dziecm,i do hipermarketów bo to meczarnia wiec wszystki zakupy spozywcze i dla dzieci załatwiam przez internet. Nie wychodzac z domu, nie placac za dostawe. Tylko po mieso, bulki i swieże warzywa biagam do osiedlowego. Polecam takie rozwiazanie wszystkim mamom bo to znacznie ułatwia zycie. Link do sklepu. Supermarket Internetowy * Zakupy z Dostawą Do Domu – BdSklep
Ubrania dzieciom tez kupuje przez internet, przewaznie na allegro.pl
Pozdrawiam :)
 
W Fikolandzie przy ul. Handlowej jest duża sala specjalnie dla maluszków i mają tam kawiarenkę gdzie można się napić kawy oraz zjeść zarówno ciasto jak też coś na ciepło. a przy okazji nieco starsze pociechy mogą poszaleć w "rurach"
Pozdrawiam
 
W Kangurku na Greckiej są zajęcia we wtorki od 17 do 18 dla dzieci wraz z rodzicami - wiem bo czasem odbieram małego z przedszkola to widziałam jak tańczą i się bawią rodzice z dzieciaczkami. Pytałam o nie i się dowiedziałam że są bezpłatne:) :-)
 
reklama
Witaj,
Jesteś mamą siedzącą w domu ze swoją pociechą, nie pracujesz, Twoje dziecko nie chodzi do żłobka lub przedszkola? To może być coś dla Ciebie
Chciałabyś poznać inne mamy, porozmawiać o dzieciach, wychowaniu, karmieniu, zabawach, przewijaniu itp itd?
To tym bardziej dobrze trafiłaś
Chciałabyś aby Twoje dziecko miało kontakt z innymi maluchami?
To na pewno dobrze trafiłaś
Właśnie kompletujemy grupę mam (choć nie jest to warunek konieczny) które chciałyby brać udział ze swoimi dzieciaczkami w cotygodniowych spotkaniach w sali zabaw Psotnik. Dwie godziny zabawy dla dziecka, w towarzystwie rówieśników i chwila oddechu (teoretycznego) dla mamy
Możliwość wymiany doświadczeń, pogadania o wszystkim i niczym.
Jesteś chętna (chętny-tatusiowie jak najbardziej też mogą przybywać) daj znać
Jeśli nazbiera się stała grupa to pomyślimy też może o innych formach spotkań, np w plenerze. Wszystko do dogadania
Zapraszamy
 
Do góry