reklama

Miejsca dla matek z dzieckiem

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez 80_Julka, 18 Kwiecień 2011.

1. 80_Julka

80_Julka Początkująca w BB

Ostatnio byłam w Gdańsku u znajomych i znalazłam ciekawe miejsce- kawiarnie specjalnie dla matek z dzieckiem - kawiarnia, gdzie mama z dzieckiem może przyjść, napić się herbaty, spotkać inne kobiety z dziećmi, wymienić się doświadczeniem. Całość, nawet meble są tak przystosowane, by maluszek ni zrobił sobie krzywdy. Do tego mają ciekawą ofertę - organizują urodziny, są zajęcia dla mam. Czy znacie może jakieś inne tego typu miejsca, gdzie można spokojnie wybrać się z maluszkiem i spędzić czas przy herbacie?Zależy mi na Trójmieście, ponieważ jestem z Gdyni i dobrze byłoby wymienić się doświadczeniem z wizyt w takich miejscach.

2. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Zapraszamy do WILLI RENUSZ

Cena za pokój 120 zł

Dysponujemy 30 pokojami: 2 , 3 i 4 osobowymi, oraz 4 Apartamentami 100 metrowymi.

W obiekcie znajdują się również do dyspozycji gości:

• kuchnia
    • ogródek z grillem – leżak, piaskownica, domek dla dzieci
    • pokój zabaw dla dzieci
    • pomieszczenie z deską do prasowania, suszarnia
    • pralnia (odpłatnie)
    • kominek
    • sauna

Wszystkie pokoje są nowocześnie umeblowane. W każdym jest łoże małżeńskie oraz pojedyncze lub piętrowe łóżko - uwielbiane przez dzieci.

Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem, lodówkę, telewizor ( kablówka 55 kanałów – 3 dla dzieci ), czajnik, naczynia, parawan. Bezprzewodowe, szybkie łącze internetowe WIFI (wymagane pobranie hasła zabezpieczającego od właściciela).

Goście wypoczywający w naszym ośrodku mogą wypożyczyć rowery bezpłatnie.

3 miejsca parkingowe przy posesji ( niestrzeżone ), pozostałe samochody parkują w pobliżu domu ( bezpłatnie ).

Niedaleko mieści się:

• sklep ( 50 m )
    • stołówka ( 100m )
    • plac zabaw (50m)
    • ogromny park ( 50 m )
    • Centrum Rekreacji Aktywnej ( 250 m )
    • boiska – siatkówka, koszykówka, piłka nożna ( 250 m )
    • Centralny Ośrodek Sportu i rekreacji z basenem, kortami tenisowymi i zabiegami rehabilitacyjnymi ( 900m )
    • kościół (400m)

NA TERENIE OBIEKTÓW OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA TYTONIU POZA WYZNACZONYMI STREFAMI.

kontakt ERA - 728 555 544 oraz ERA - 511 66 55 44

Strona : www.willarenusz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Ostatnia edycja: 21 Listopad 2011
  3. reklama
  4. Tata Antka

Tata Antka Zaangażowana w BB

Jestem właścicielem pensjonatów w Jastrzębiej Górze i we Władysławowie i nigdy nie polecę rodzinom z małymi dziećmi Jastrzębiej Góry, zejście nad morze jest tragiczne - bardzo stromy klif i brak plaży a jak się wejdzie do wody to same kamienie utrudniające chodzenie - piszę to ponieważ mając pensjonat w Jastrzębiej Górze co można sprawdzić wchodząc na naszą stronę www.willarenusz.pl Jastrzębią polecam młodzieży lub rodzinom z dużymi dziećmi. Rodzinom z małymi dziećmi polecam Władysławowo - ponieważ zejście nad morze jest przystosowane dla osób które spacerują z wózkami oraz dla niepełnosprawnych - na wielkiej czystej plaży są specjalne podesty po których można jeździć wózkami. Nasze obiekty WILLA RENUSZ są położone przy parku we Władysławowie gdzie jest bardzo cicho i spokojnie jednocześnie blisko centrum 300metrów i blisko morza 700 metrów mamy koło siebie 2 place zabaw ok 70 metrów oraz w każdym obiekcie pokój zabaw dla dzieci - polecam oddalony od nas 100 metrów www.oceanpark.pl w którym całe rodziny mogą spędzić wiele czasu. Polecam nasze 100 metrowe Apartamenty w cenie 40 zł za osobę - wyposażone w kilka sypialni, kuchnię, łazienkę duże TV LCD, pokój zabaw, plac zabaw szybki internet, piekny ogród oraz grill i parking. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek nad nasze piękne polskie morze. View attachment 454054 View attachment 454055 DSC_7323.jpg View attachment 454057 View attachment 454058 View attachment 454059 View attachment 454060 View attachment 454061 View attachment 454062 View attachment 454063

Poleć forum