reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
no też widziałam-ale tam są jakieś hoteliki i ta moja kumpela mówi że niedrogo wychodzą....trzeba byłoby zadzwonić i sie dopytać...jak coś.
nie musimy od razu zamawiać-wiadomo lepiej -jak taniej....
 
Ostatnia edycja:
Kasia drogo :confused::confused:

Ja mam propozycje zeby napier ustalic przyblizony miesiac zlotu i okolice i wtedy niech sie kazdy rozejrzy po necie. Bo tak szukac to bez sensu bo nie wiadomo gdzie.
A jak sie wstepnie dogadamy gdzie nad bedzie najwiecej chetnych i na kiedy to zaczniemy dzialac.
Trzeba jak najwczesniej cos znalezc bo w sezonie moze byc ciezko
 
no właśnie wiem...
ale na razie nic w sumie nie robimy w tym kierunku...
ja tak wrzuciłam link-niekoniecznie zaraz musimy się na niego decydować-poleciła mi znajoma.bo akurat wspominałam jej że planujemy spotkanie a ona często gdzieś jeżdzi.
wiem że najlepiej jakby wszystkim pasowało i miejsce i cena i czas spotkania
może zacznijmy od czegoś wspólnie i się zobaczy???
i fakt,że potem może być mniejsza możliwość zamówienia czegoś ze względu na brak miejsc.
 
Jutrzenka u mnie to wygląda tak ( o czym zresztą już kiedyś pisałam) że to gdzie będę mogła pojechac na zlot zależy od tego kiedy on się odbędzie:sorry2:
Dlatego póki co ja się nie udzielam:sorry2:
 
Mi pasuje w każdej chwili raczej, najlepiej żeby było ciepło. Może czerwiec, lipiec... ;-) a miejsce? hmm... też się postaram dostosować!
Może centrum kraju tak żeby każdy miał szanse dotrzeć. :tak:
Może faktycznie Łódź jak już kiedyś w żartach padało... ;-)
 
dziewczyny niedaleko łodzi jest Arturówek. las, jeziorka, domki kempingowe, hotelik. z tego co wiem koszt pokoju 2 os okolo 100.
mozliwosc zorganizowania imprezy z grilem itp.za nieduzą dopłatą.
mozna korzystac z atrakcji typu kajaki rowerki,korty tenisowe,jest miejsce na ognisko, bar, plac zabaw dla dzieci...
daleko od ulic wiec dzieciaki spokojnie bedą mogły szalec.

nie wiem tylko czy jest tam jakas swietlica czy cos takiego ale organizują spotkania i konferencje dla firm wiec pewnie tak.

jesli bedzie wam pasowało pojade tam dopytam , porobie fotki, ale rok temu jak planowalysmy zlot, dziewczyna na mamach łodzkich pisała ze organizowała tam zlot i bylo super i wszyscy byli zadowoleni tyle ze wynajeli domki a byl to maj i w nocy bylo ciut zimno hehehe
no ale rok temu nikt nie zamarzł wiec teraz tez nie zamarznie :-p
 
reklama
Do góry