reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

Dziewczyny mi termin jest objetny :tak: a okolice Łodzi fajnie by było:tak:zawsze centrum nieee?? to tak sprawiedliwie...smiesznie bo wlasnie wczoraj mowiłam Krzysiowi ,ze Grzechotka kiedys polecała miejsce koło Łodzi-tylko nie pamietałam nazwy-cos z Arturem...hihi...a Tu Viki napisla:-)

szkoda,ze stronki nie mają:tak: a z opisu chyba czegos takiego szukamy....
 
reklama
Katka fajny ten link tylko szkoda,ze niewidoczny...hihi;-)
ale jeszcze poszukam


edytuje::: jest!!!!! (emotka stukająca dote młotkiem w głowe)
 
Viki a jak z korzystaniem z tego placu zabaw i ogolnie z terenu w ramach noclegu?? A ten grill za dopalta to tak ze placimy i robia nam np na kolacje??

W sumie dla mie moze byc, lepiej wybrac cos gdzie ktoras z nas ma mozliwosc pojsc i zobaczyc co i jak niz w ciemno brac.
Moglabyc podjechac i popytac co i jak, czy bedzie kilka pokoi niedaleko siebie i czy jakies miesjce czy dodatkowy pokoj na pogaduchy bedzie.
I jakies fotki bys mogla porobic choc teraz to wszystko zasypane pewnie :-D

A 100 zl to jak dla mnie spoko, rok temu placilismy drozej a standar byl ... :baffled::baffled:
 
no i musimy termin ustalic;-)chociaz tak na oko czy tam na ucho:-D uzgodnic chociaz jaki miesiac:tak:

najlepiej cieple miesiace jak dla mnie:tak:
(u nas odpadaja dwa pierwsze tygodnie sierpnia)
 
rozumiem ze to mialaby byc sobota???

jesli chodzi o nas to R ma urlop od 19 lipca do 6 sierpnia i w tym okresie bedziemy jechac nad morze ale nie wiem dokladnie albo od 18 albo od 25 lipca, jeszcze nie wiem dokladnie jak ja sie ustawie z urlopem.
Wiec dla mnie kazdy termin przed lub po tym okresie.
Np czerwiec czy poczetek lipca.

Sylwia ma byc na pocaatku lipca i chciala sie spotkac wiec moze dostosujmy sie jakos do niej.

A co do innych babek z UK to Alex kiedy Ty bys byla w kraju.

Stefanka a Ty to pewnie nie masz samolotu z tej swojej wioski do Łodzi :-p:-p:-D:-D

a i na parapetowke do Viki tez zdazymy ;-):-D:-D:-D
 
Ja tak na szybko;-)

dla mnie jedyny możliwy termin na zlot w łodzi to mniej więcej między 8-15 lipca. później będę w Gdańsku bez R i na bank sama z dzieciakami do łodzi się nie wybiorę, same rozumiecie:sorry2:

Jeśli większości nie będzie pasowało to nie patrzcie na mnie;-)
 
reklama
a ja niewiem:(( troche daleko bo tao 150 km dodatkowo niz w zeszłym roku ale ja narazie sie nie pisze moze cos w ostatnim momecie
 
Do góry