reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

kasiamaj

mama 2007/2010
Dołączył(a)
30 Październik 2008
Postów
5 305
Miasto
warmińsko-mazurskie
dziewczyny zamieściłam nowy wątek żeby było nam łatwiej coś odnaleźć -nie wiem czy się przyjmie...ale zawsze to jakiś porządek były, gdyby ktoś chciał szybciorem coś odszukać.
wpisujemy tu miejsca które polecacie koleżankom np.na letni wypoczynek...
albo nasze propozycje odnośnie zlotów "czarownic" :-D:-D:-D
 
reklama
Hejka.
Kasiu masz rację. Tak łatwiej coś znaleźć.
Jeśli chodzi o mnie i o zlot - to czy nie można by go było zrobić gdzieś bliżej śląska?? nie mówiąc już o samym śląsku?? Wątpię po prostu aby nasza sytuacja finansowa byłą taka super abym mogła sobie pozwolić na wyjazd gdzieś na drugi koniec Polski...
 
u nas to chyba miejsce zlotu wchodziłoby w rachubę tak do 350km.góra.....
więc okolice Wa-wy no może Łodzi i morze.

co do tego żeby było na śląsku...my będziemy w tych rejonach w okresie kiedy będziemy jechać na wesela...i póżniej już nie planujemy tam wyjazdu.
z tego co się orientuję to będzie jakiś "nasty"czerwca-blisko Zgorzelca.
i w sierpniu-Sosnowiec.

ja zapraszam na mazury!!!!
 
moim zdaniem na Ślasku to raczej nam nie wyjdzie, wiekszosc z nas jest z olic Wawy, Łodzi plus mazury i pomorze, wiec mysle ze jesli to raczej te okolice zeby zlot sie udal i grudniowki dopisaly jak ostatnio :tak::tak:
 
a ja powiem tak: jesli nie bedzie mojego meża bo pewnie czesc wakacji bedzie na statku, a decyzja o zlocie padnie wlasnie na taki termin...my wtedy za daleko się nie wypuścimy sami....nie wiem czy wogóle bedziemy, ale jesli Valdi bedzie na miejscu to bedziemy na 100% i chyba tez stawiam na mazury.

a no i biorąc pod uwage poczatek mojej wypowiedzi... to bede wtedy upierała sie by zlot zrobic w ŁODZI hahaha:-p:cool2:
i nawet podejme się organizacji wszystkiego by było dobrze , by nikt nie zmarzł, i nikogo nie przerosły koszta:-p:tak:;-):-)
 
reklama
Do góry