reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca w Krakowie i okolicach przyjazne maluchom

reklama
dziewczyny, jakbyście chciały poćwiczyć z dzieciaczkiem, to w Klubie Kuźnia (os.Złotego Wieku 14) jest gimnastyka dla mam :
Gimnastyka w Klubie Kuźnia

a w Sfinksie (Górali 4), dwa razy w tygodniu są "seanse z maluszkiem" dla mam z dziećmi (jest też możliwość pozostawienia starszaków pod opieka w sali obok, albo ogląda się z maluchem):
Kino Studyjne Sfinks

a poza tym dużo innych fajnych spotkań znajdziecie pod tym linkiem:
Naturalnie jestem Mamą
 
Ostatnia edycja:
Od lat chodzimy na obiad czy kolację ze znajomymi i dzieciakami Pod Wawelem, choć w nazwie jest "kuflowa" to nie jest to pijalnia piwa tylko RESTAURACJA. Obsługa miła, dla dzieci wielka bawialnia z małpim gajem nad salą rodzinną, od święta są animatorki. Jedzenia dużo w rozsądnych cenach(kto idzie to 1 raz ostrzegam, że porcje są WIELKIE)z okazji urodzin maluch dostaje kawałek tortu, a kelnerzy śpiewają "Sto lat". W damskiej toalecie jest przewijak.Trzeba robić rezerwację stolika!
 
Polecam NOVA na Kazimierzu, świetny klimat i bardzo rodzinnie szczególnie w weekendy :) ostatnio otworzyli na dolnym piętrze basen z kulkami dla dzieci i moją opiekunkę ktora zajmuje się dziećmi :)
 
Dziewczyny, wiele pomysłów na miejsca i trasy dla dzieci znajdziecie na stronie trasadlabobasa.pl
fajnie opisane są np dolinki podkrakowskie, które można przejechać wózkiem, są też trasy górskie. Z resztą zobaczcie same :)
 
Do góry