reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca w Krakowie i okolicach przyjazne maluchom

ja polecam Multikinobaby :) w każda środę ja sie dopiero wybrałam i bardzo żałuje,że wcześniej sie nie wyrwałam. Mala przespała cały film( z przerwami na jedzonko) było kilka mam i niektóre płakały i marudziły, ale to wcale nie przeszkadza.
 
reklama
Czy wydaje Ci się że dzieci za szybko rosną ??
Kolejne ubranko jest za duże?
Zabawka się znudziła?
Prezent był nie trafiony ?
Książka już wyczytana ?
Masz ochotę na Jogę ?
Macie ochotę porozmawiać i napić się wspólnie kawy?
Zapraszamy z dziećmi!

ŚWIAT WEDŁUG GUCIA prezentuje
DZIEŃ OTWARTY - 19 MARCA 2011 od 11 do 14
SPOTKANIE, WYMIANA, TWÓRCZOŚĆ, FRAJDA, ROZWÓJ...

PLAN:
dla rodziców
11:00 -14:00 - wymiana ubrań i zabawek, kawa, herbata, pogaduchy, ula
12:00 - 12:30 - komunikacyjne sztuczki czyli jak rozmawiać z małym dzieckiem, warsztaty, magda
13:00 - 14:00 - skoncentruj się, zrelaksuj się, odetchnij, zajęcia z jogi integralnej, małgosia

dla dzieci
11:30-12:00 - malowanie twarzy, magda
12:00-12:30 - eksperymenty wiercipięty czyli hodujemy kryształy, ewa
12:30-13:00 - kolorowy pasaż czyli rysowanie na spontanie, ula
13:00-13:30 - ze starego coś nowego czyli baby recykling, ewa

Miejsce: Świat według Gucia. Klub dla dzieci do 3 roku życia
Adres: ul. Siemomysła 30, Kraków
Telefon: 509 815 351
Więcej info: www.gucio.org.pl
 
Ja tak troszkę z innej beczki - jakie miejsce polecacie na spacer z dzieckiem w wózku oprócz Błoń, Parku Jordana, Bulwarów Wiślanych, Lasku Wolskiego, Zoo? Szukam jakiegoś nowego 'pejzażu' :) Może być za miastem!
 
Na spacery polecam Puszczę w Niepołomicach, idealna na rower!

W Krakowie zdecydowanie mały, sympatyczny domek z ogrodem - Famiga - miejsce dla rodziny i przyjaciół.
Jest kawiarnia dla rodziców z dziećmi (kącik zabaw i zabezpieczenia), ogródek z zabawkami, huśtawką i piaskownicą, zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia, urodziny itd. Jak się znudzi, to niedaleko jest super trasa na spacer - tzw. Młynówka, lub Park Jordana.
 
Tak, okolice Małego Płaszowa (trasa od Rynku Podgórskiego przez Kopiec Kraka, aż do rezerwatu, zaraz za ulicą Kamieńskiego jest Bonarka) jest bardzo malownicza. Można też zajrzeć do Parku Bednarskiego na Podgórzu, to po drodze. A co do knajpek - to fajnie też w Scandalach na Placu Nowym. Mają cudowną szarlotkę, można tam zabrać dzieciaki na deser :)
 
Świetne jest Cafe Culca ---> Cafe Culca | Facebook
kawiarnia, sklep i warsztaty z myślą o maluchach i dorosłych na ul. Mostowej przy kładce Bernatce

Muffinka Cafe na ul. Wawrzyńca ---> kawiarnia warsztaty

Obydwa miejsca aż proszą się, żeby wejść tam nie tylko dla malucha (choć wszystko jest tam przemyślane) ale i dla nas :)

Ja mam bardzo blisko, bo mieszkam na Kazimierzu.

No i na pewno muszę tu pochwalić sklep IKEA -> miejsca zabaw dla dzieci, miejsce na przewijanie, krzesełka w jadalni, bawialnia, po prostu wszystko, aby było przyjaźnie...

Słyszałam jeszcze o Rodzinka Cafe na Floriańskiej, ale jeszcze tam nie byłam :)
 
reklama
Ja polecam Kino Sfinks (os. Górali 5) i Seanse z maluszkiem zawsze w dwie środy w miesiącu o 11.30. Kino zapewnia przewijak, mate z zabawkami dla dzieci, ściszony dźwięk, przygaszone światło. Atmosfera supeeer! do tego przystępna cena 9 zł za seans i jakie filmy:-) www.kinosfinks.pl
 
Do góry