reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca w Krakowie i okolicach przyjazne maluchom

Mozi

MAMUŚKA BB
Dołączył(a)
16 Maj 2007
Postów
3 015
Miasto
Małopolska
Moze ten watek pomoze wymyslic fajny pomysl na wycieczke z dzieckiem w te letnie dni w Krakowie i okolice???
Niby miejsc jest duzo,ale jak sie tak zastanawic konkretnie to nie ma gdzie.
Mi do glowy przychodza w Krakowie np.
1. plac zabaw i alejki przy Zalewie Nowohuckim
2. park Jordana
Ale chce odmienic sobie i maluszkowi widoki;
w maju bylismy tez na Kopcu Wandy,mala miala frajde wspindrajac sie do gory.

Poza miastem:
1. Park Miniatur w Inwałdzie za Wadowicami
2. Rabkoland
3. Wieliczka Kopalnia
4. Jura (np.Skała)
5. Niepolomice zamek
Osobiscie w zadnym z miejsc poza Krakowiem nie byla z mala,ale trzeba sie ruszyc :-D.Ja jako osoba niezmotoryzowana,bez prawka trudno zmotywowac sie i wybrac z trzylatkiem gdzies dalej,ale na przelomie lipca czy siepnia jak bede miala urlop wybiore sie nas stowe do Parku Miniatow,kolezanka byla z synkiem i byli zadowoleni.

Moze wy KRAKOWIEANKI macie jakies fajne pomysly,no i w miare nie drogie, choc czasem wole wiecej wydac i miec fajne wspomnienia.
Moze zapropomujecie cos nowego??
 
reklama
Polecam wycieczkę do zamku w Ogrodzieńcu :tak:, i całkiem blisko- czyli park w Ojcowie :tak:. No i ostatnio głośno o parku doświadczeń w Krakowie :-).
 
I przyszła jesień i utknęłysmy w domu. oczywiście teraz pada,więc nigdzie nie wychodzimy. Ale co będzie za miesiąc? Gdzie w Krakwie można iść z maluszkiem - i nie mówię tu o centrach handlowych z wirusami szalejącymi po klimie.

Może lista jakaś?
jedyne miejsce gdzie dało się pojechać z wózkiem to bunkier sztuki przy plantach. Teraz, gdy jest zimno nie ma gdzie iść.
Może znacie fajne miejsca dla mam, tatusiów i dzieci?

Są ogrzewane ogródki piwne, dlaczego nie otoczą folia i nie dadzą piecyków i ciepłej herbatki na placu zabaw w parku Jordana? Wystarczy troche foli by się dzieciom na głowe nie lało i troszke ciepełka i zawsze jest gdzie się udać.

Dlaczego w naszym mieście NIC nie ma. W byle małym miasteczku jest dużó więcej zajęć dla dzieci. W parku Krakowskim nie ma nawet głupiego konika na sprężynie, Park jordana też marny.

Może jakaś petycja drogie mamy. O ogrzewanie i otoczenie folią placu zabaw dla dzieci w parku Jordana? Przynajmniej 2,3 godziny w ciągu dnia ciepła i folia nad głową, by nie bylo mokro.
 
I przyszła jesień i utknęłysmy w domu. oczywiście teraz pada,więc nigdzie nie wychodzimy. Ale co będzie za miesiąc? Gdzie w Krakwie można iść z maluszkiem - i nie mówię tu o centrach handlowych z wirusami szalejącymi po klimie.

Może lista jakaś?
jedyne miejsce gdzie dało się pojechać z wózkiem to bunkier sztuki przy plantach. Teraz, gdy jest zimno nie ma gdzie iść.
Może znacie fajne miejsca dla mam, tatusiów i dzieci?

Są ogrzewane ogródki piwne, dlaczego nie otoczą folia i nie dadzą piecyków i ciepłej herbatki na placu zabaw w parku Jordana? Wystarczy troche foli by się dzieciom na głowe nie lało i troszke ciepełka i zawsze jest gdzie się udać.

Dlaczego w naszym mieście NIC nie ma. W byle małym miasteczku jest dużó więcej zajęć dla dzieci. W parku Krakowskim nie ma nawet głupiego konika na sprężynie, Park jordana też marny.

Może jakaś petycja drogie mamy. O ogrzewanie i otoczenie folią placu zabaw dla dzieci w parku Jordana? Przynajmniej 2,3 godziny w ciągu dnia ciepła i folia nad głową, by nie bylo mokro.

a to by sie zdziwili dostając taką petycje hehehehhe
fakt było by fajnie iśc do ciepłego placu zabaw :)))
my na razie jesień w domu spędzamy bo choroba nas dorwała
zobaczymy za kilka dni jak bedziemy spędzać czas bo dzieci zdrowieją
 
witwm, nie zauwazylam wymienionego zoo w krakowie ;), z dalszych wycieczek to moze np. Ojców, lub zamek w dobczycach??,albo ze starszym dzieciaczkiem wyciecza do Myslenic?? ;)
 
www.dinolandia.eu

dostalam ten link od znajomego, w Inwaldzie kolo Wadowic, tam gdzie jest park miniatur ma powstac park dinozaurow z duzymi figurami dinozaurow, roznymi zabawami dla dzieci , ma tam tez byc mini golf, podobno zaczeli to juz budowac, sama jestem ciekawa kiedy bedzie gotowe, bo moj syn uwielbia dinozaury, moze jest wiecej infoermacji na ich stronie...

co myslicie o tym?:-)
 
W Parku Wodnym jest fajniejszy niz Anikino - Gibon.
Lepsza organizacja czysciej i przyjemniej:-D

a i jeszcze kilka miejsc gdzie sa zajecia tematyczne ale nie wiem czy Cie takie interesuja np Szukanie Wiosny:-D i inne integracyjne,
W jakim wieku masz dziecko?
 
reklama
Maks 2 latka i Zuza 5 latek

ja to najbardziej szukam czegoś podobnego do anikonio w sensie wpaśc na pól dnia dzieci się wyszaleję spędzić inaczej wolne dzień
 
Do góry