reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka a ciąża

Dołączył(a)
27 Kwiecień 2023
Postów
7
Cześć dziewczyny, we wrześniu 8 miałam stosunek z partnerem,dostałam @ 22 która trwała ok.9 dni było jej bardzo mało raczej kolor brązowo różowy, byłam w tym czasie chora może to na to wpłynęło, w październiku spozniala mi sie miesiączka przez 9 dni az do 7 listopada, miałam bóle piersi i brzucha, lecz dla mnie coś jest nie tak ponieważ moja miesiączka trwa od 5-7 dni ten zaś teraz trwa 3, dwa pierwsze dni kolor czerwono różowy, ze śluzem i skrzepami, dzis 3 dzień kolor brazowy, stresuje sie ze to może być ciąża, co o tym sądzicie? Dziękuje za odpowiedzi
 
reklama
Zawsze możesz przecież zrobić test dla pewności.

Był okres, także jeśli po 8.10. Nic więcej nie było, to raczej nie cisza.
 
Już pisałaś o swoich wątpliwościach ciążowych we wrześniu, dlaczego do tej pory nie zrobiłaś testu? Sądzisz że my zdiagnozujemy Twój problem? W kwietniu również miałaś podobne problemy, dziewczyny doradzały Ci abyś zaczęła brać tabletki anty. Czy to takie trudne aby się zabezpieczać 🤷 u lekarza zapewne również od tego czasu nie byłaś ?
 
Cześć dziewczyny, we wrześniu 8 miałam stosunek z partnerem,dostałam @ 22 która trwała ok.9 dni było jej bardzo mało raczej kolor brązowo różowy, byłam w tym czasie chora może to na to wpłynęło, w październiku spozniala mi sie miesiączka przez 9 dni az do 7 listopada, miałam bóle piersi i brzucha, lecz dla mnie coś jest nie tak ponieważ moja miesiączka trwa od 5-7 dni ten zaś teraz trwa 3, dwa pierwsze dni kolor czerwono różowy, ze śluzem i skrzepami, dzis 3 dzień kolor brazowy, stresuje sie ze to może być ciąża, co o tym sądzicie? Dziękuje za odpowiedzi
Dlaczego po prostu nie zrobisz testu ciążowego, które są ogólnodostępne i nie kosztują majątku ;)
 
Do góry