reklama

miesiączka a sex

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez olciek, 16 Czerwiec 2008.

1. olciek

olciek Początkująca w BB

hej jestem tu nowa i mam pytanie cczy sex bez zabezpieczen pdczas kresu jest bezpieczny?????

2. JKRZYMKA

JKRZYMKA sie95,wrze05,lip07

jeżeli chdzi Ci o to czy można wpaść w tym czasie to odpowiedź brzmi tak

3. reklama
  4. irfinka

irfinka psotnisia

jesli masz regularne miesiaczki, dni płodne masz ok 14dni przed miesiączka. Praktycznie rzecz biorąc zajscie w ciaze jest niemozliwe:).

5. saly

saly Zadomowiona(y)

Irfinka, zakladajac ze cykl Ci sie nie poprzestawia, nie bierze Cie chorobsko, infekcja...cokolwiek co moze wyjatkowo zmienic dlugosc cyklu. Dlatego zawsze jest (mala bo mala) szansa zajscia w ciaze podczas miesiaczki.

6. agamal

agamal kociara

A ja uważam, że uprawianie sexu podczas miesiączki jest nieestetyczne, niehigieniczne i ogólnie obrzydliwe :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:.
    Jeśli obawiasz się zajścia w ciążę podczas miesiączki uprawiajcie sex analny - nie ubrudzicie się na czerwono tylko na czekoladowo. :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:.

7. grzechotka

grzechotka Grudniowa mamusia Kubusia

agamal nieestetyczne to jest to co piszesz:baffled:
    a ja zgadzam się z saly i jkrzymką:-D

8. nutka13

nutka13 Mama Wiki iAmelci

Dziewczyny każda z nas jest inna i to co sie nam wydaje za nieestetyczne, innej sie podoba. Pytanie padło czy można zajść w ciąże moim zdaniem to tak.

9. saly

saly Zadomowiona(y)

Przypomnialam sobie, ze z punktu widzenia bezpieczenstwa jest jeszcze jeden aspekt. W trakcie miesiaczki nablonek wyscielajacy pochwe jest delikatniejszy, latwiej wiec dochodzi do mechanicznych urazow i doinfekcji, totez lekarze zalecaja w te dni stosunek przez prezerwatywe by uniknac infekcji( kwestia komfortu i higieny jest tu indywidualna i do osobistego przemyslenia). Czyli wnioski mamy takie w czasie okresu : istnieje szansa na ciaze i infekcje-czyli ostrzoznie.Ale ci sami lekarze mowia ze małe przytulanki swietnie wplywaja na caly zespol dolegliwosci okresowych a orgazm lagodzi bol. Czyli jak zawsze kij ma dwa konce;-)

P.s.agamal , Twoj post byl malo merytoryczny, bezsensowny i zupelnie nic nie wnoszacy. Gdyby autorka watku byla zainteresowana prywatnymi opiniami/odczuciami to w ten sposob sformułowałaby pytanie. Skoro tego nie zrobila to prawdpodobnie jej to nie interesuje. A o brudzeniu sie na czerwono czy brazowo porozmawiaj z mezem , skoro masz z tym jakis problem . Tu jest miejsce na merytoryczna odpowiedz.
    Infantylne zachowanie....

10. reklama
  11. Paula21

Paula21 Grudzień '07

Olciek ja też uważam że zajście w ciąże podczas okresu jest możliwe :tak:

12. elcia12

elcia12 Grudniowa mama Oliwii

popieram słowa SALY i równiez uwazam ze mozna zajsc w ciaze podczas @

Poleć forum