reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miesiaczka a w zasadzie jej brak po poronieniu

mamolinka90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2012
Postów
689
Miasto
Den Haag
Witam,

18 wrzesnia bierzacego roku poronilam bedac w 5tygodniu ciazy. Do dnia dzisiejszego a jest to juz 35 dziec cyklu nie wystapila u mnie miesiaczka. Cykle zazwyczaj mialam 28-30dniowe. Od jakiegos tygodnia bola mnie piersi i mam wrazenie, ze z dnia na dzien coraz bardziej. Z mezem wspolzylam 27wrzesnia, 4 i 14 pazdziernika. Dzisiaj rano wykonalam test ciazowy i wyszedl negatywny. Temperatury nigdy systematycznie nie mierzylam, wiec tez nie potrafie okreslic czy byl spadek, wzrost czy pozostala taka sama. Zaznacze, ze nie mieszkam w Polsce dlatego nie mam mozliwosci zrobienia beta hcg. Prosze o rade czy to jest normalne , czy jednak moglo dojsc do zaplodnienia, ale z drugiej strony jak by doszlo to test powinien wyjsc chyba, ze bylo to podczas stosunku 14pazdziernika, ale i wtedy nie sadze by tak wczesnie zaczely bolec mnie piersi.
 
reklama
Do góry